Keystone logo
Lingnan University

Lingnan University

Lingnan University

Wstęp

Uniwersytet Lingnan w Hong Kongu

香港嶺南大學 (określone Lingnan Lingnan, angielski: Lingnan University , LU ) w Hong Kong Fu Tei w Tuen Mun, odcinek Castle Peak Road, Lingnan.

Lingda jest jedyną uczelnią wyższą w Hong Kongu, która zapewnia wysokiej jakości wykształcenie artystyczne, oferuje tytuł magistra filozofii, biznesu i nauk społecznych oraz stopień doktora. Szkoła zapewnia uczniom wysokiej jakości środowisko akademickie: opiekunowie każdego wydziału są wybitnymi naukowcami z całego świata, wszyscy są nastawieni na studentów i zapewniają uczniom odpowiednie wskazówki i wsparcie w formie papierowej, a także nauczyciele i uczniowie.

Następujące studia magisterskie z filozofii i doktora filozofii są oferowane na Uniwersytecie Lingda, a absolwenci otrzymają pogłębione badania dotyczące konkretnych obszarów, które rozpoczną się we wrześniu 2016 r.

Wyższa Szkoła Literatury - chińska, kulturoznawstwo, język angielski, historia, filozofia, tłumaczenia i studia wizualne ;

Business School - rachunkowość, finanse, zarządzanie systemami informatycznymi, ubezpieczenia, biznes międzynarodowy, zarządzanie, marketing, zarządzanie operacyjne i analizy decyzji

I

Akademia Nauk Społecznych - Ekonomia, Politologia, Psychologia i Socjologia i / lub Polityka Społeczna

Ponadto Ling jest większy niż w latach 2016-17 i oferuje 8 kursów podyplomowych, aby umożliwić uczniom poznanie odpowiednich teorii i praktyk w konkretnych dziedzinach.

Lokalizacje

  • Tuen Mun

    Castle Peak Road,8, , Tuen Mun

    pytania