Keystone logo
University of London International Programmes

University of London International Programmes

University of London International Programmes

Wstęp

Studia podyplomowe przygotowane przez ekspertów z Uniwersytetu Łódzkiego Londyńska Szkoła Higieny i Medycyny Tropikalnej (LSHTM) poprzez naukę on-line i na odległość.

Kursy te są idealne dla pracowników służby zdrowia, w tym dla osób zajmujących się zdrowiem publicznym i polityką.

Założona w 1899 r. Londyńska szkoła higieny i medycyny tropikalnej zapewnia niezrównane poziomy akademickiego, praktycznego i międzynarodowego doświadczenia. Uhonorowano ją "Uniwersytetem Roku" na Times Higher Education Awards 2016.

Programy międzynarodowe uniwersytetu w Londynie

University of London Programów Międzynarodowych oferuje szereg programów magisterskich opracowanych przez Londyńska Szkoła Higieny i Medycyny Tropikalnej:

  • Badania kliniczne (mgr, PGDip i PGCert)
  • Demografia i zdrowie (mgr, PGDip i PGCert)
  • Epidemiologia (mgr, PGDip i PGCert)
  • Globalna Polityka Zdrowia (MSc, PGDip i PGCert)
  • Choroby zakaźne (mgr, PGDip i PGCert)
  • Zdrowie publiczne (mgr, PGDip i PGCert)

Można również wybrać się na profesjonalny kurs rozwoju w Farmakoepidemiologii i farmakoterapii.

Z do pięciu lat, aby ukończyć kwalifikacje, możesz dopasować studia do swoich innych zobowiązań. Jeśli musisz podróżować lub przemieszczać, możesz kontynuować naukę w dowolnym miejscu na świecie.

Możesz także studiować pojedyncze moduły bez dalszego zaangażowania. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaktualizować swoją wiedzę zawodową lub spróbować programu.

Po ukończeniu studiów będziesz dobrze przygotowany, aby rozwiązywać kwestie zdrowia publicznego i globalnego w szerszym kontekście i skorzystać z wyjątkowych możliwości kariery.

Absolwenci zazwyczaj iść do pracy dla organizacji pozarządowych, ministerstw zdrowia i innych usług zdrowotnych, a także w środowisku akademickim, edukacji, organizacji charytatywnych i przemysłu prywatnego.

Zastosowanie dzisiaj tutaj

Lokalizacje

  • Student Advice Centre University of London Senate House Malet Street London WC1E 7HU, , UK Online

pytania