Keystone logo
Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Wstęp

Dziś wielcy szefowie kuchni Le Cordon Bleu mają długą historię; Większość z nich pracowała w restauracjach wyróżnionych i nagrodzonych w Przewodniku Michelin oraz była laureatami prestiżowych konkursów. Każdego roku szefowie kuchni Cordon Bleu przekazują swoje doświadczenie i wiedzę studentom z ponad 70 krajów. Ucząc technik i metod gotowania, ciast i pieczenia, które zostały skodyfikowane we Francji przez ostatnie 500 lat, zapewniając studentom szkolenie kulinarne, które pozwala im zastosować zdobytą wiedzę do rozwoju każdego rodzaju kuchni w dowolnym miejscu na świecie.

W Ameryce Południowej Le Cordon Bleu oferuje międzynarodowe dyplomy w hotelu, restauracji i zarządzaniu; gastronomia i sztuka kulinarna; kuchnia; Cukiernia; bar i koktajl bar; Ponadto oferujemy jedyną MASTER CUISINE w Ameryce Południowej, a także międzynarodowe dyplomy z marketingu dla restauracji i usług gastronomicznych; zarządzanie restauracją; strategiczny kierunek zakwaterowania; organizacja imprez i catering; wśród innych kursów specjalizacyjnych i sezonowych bezpłatnych kursów.

Co roku Le Cordon Bleu uczestniczy w ponad 50 międzynarodowych wydarzeniach, takich jak festiwale, konferencje i kongresy zawodowe; Uczestniczy również i pełni funkcję jury w międzynarodowych konkursach. Le Cordon Bleu jest aktywnym członkiem stowarzyszeń kulinarnych i kulturalnych: należy między innymi do Alliance Française of Paris (jako członek zarządu), Chaîne des Rôtisseurs i IACP (International Association of Culinary Professionals). Od samego początku Le Cordon Bleu publikuje książki kucharskie dla amatorów i profesjonalistów. Jego seria „Le Cordon Bleu Home Collection” została przetłumaczona na 17 języków i sprzedała się w ponad 6 milionach egzemplarzy, z czego prawie milion to wydanie francuskie. Pierre Deux French Country i FCLstyle.com.

Pod koniec ostatniego tysiąclecia André Cointreau, prezes Le Cordon Bleu, w ramach swojej polityki ekspansji, odbył tournée po Ameryce Łacińskiej, aby stworzyć pierwszą hiszpańskojęzyczną siedzibę i wybrał Peru i INAT ze względu na ich kreatywność i powagę. ich pracy.

W ten sposób 26 marca 2000 r. André Cointreau, prezes Le Cordon Bleu i dr Sixtilio Dalmau Castañón, dyrektor generalny INAT, podpisali umowę, która pozwoliła na narodziny „Le Cordon Bleu Peru”.

Lokalizacje

  • Magdalena del Mar

    Avenida General Salaverry,3180, 15076, Magdalena del Mar

    pytania