Keystone logo
LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

LCI Language School | Vancouver

Wstęp

Wybór LCI jako szkoły języka angielskiego

Doświadczenie język

LCI Vancouver oferuje szeroką gamę kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach. Nasz program nauczania jest zróżnicowany i zaprojektowany tak, aby zrównoważyć język angielski konwersacyjny i akademicki. Nasi wysoko wykwalifikowani nauczyciele są znani ze swojego interaktywnego stylu nauczania oraz włączania różnorodnych zajęć i wydarzeń towarzyskich.

Jeśli uczestniczysz w jednym z naszych innowacyjnych kursów języka angielskiego Plus, Twoje zajęcia są dostosowane do konkretnego obszaru zainteresowań, takiego jak sztuka, projektowanie, biznes lub kulinaria/hotelarstwo.

Statystyka

Aktywne, przyjazne i międzynarodowe środowisko

Uczniowie z ponad 100 różnych krajów wybrali naukę w szkole języka angielskiego LCI w pięknym Vancouver w Kanadzie. W naszej szkole ludzie z całego świata spotykają się i zostają przyjaciółmi na całe życie, ciesząc się jednocześnie najlepszymi chwilami w swoim życiu!

Poprzez przerwy w grach, imprezy, wydarzenia specjalne i międzynarodowe wieczory tematyczne pobudzamy kulturową, społeczną i edukacyjną wymianę w języku angielskim, jednocześnie bawiąc się dobrze.

Profesjonalni i pomocni nauczyciele

Wszyscy nauczyciele LCI są rodzimymi użytkownikami języka angielskiego, posiadającymi profesjonalne wykształcenie nauczycielskie języka angielskiego i certyfikaty TESOL. Nasi kompetentni i przyjaźni nauczyciele tworzą przyjemną i wciągającą atmosferę na zajęciach, która pomaga uczniom w dalszym doskonaleniu i rozwijaniu umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Jesteśmy dumni, że w naszej szkole języka angielskiego mamy tak wielu doświadczonych, wysokiej klasy nauczycieli!

Angielskie programy z różnorodnością i elastycznością

Szeroka gama kursów i programów języka angielskiego LCI umożliwia studentom skupienie się na obszarach zainteresowań i pokonanie swoich słabości. W naszej szkole języka angielskiego uczniowie mogą zmieniać swój program co tydzień.

Elastyczne piątkowe zajęcia, zabawne i ciekawe zajęcia

Uznane DARMOWE zajęcia piątkowe LCI Vancouver umożliwiają uczniom używanie języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Program plenerowy pomaga uczniom używać języka angielskiego poza środowiskiem szkolnym i w życiu codziennym. To praktyczne podejście usprawnia proces uczenia się i buduje pewność siebie. Co tydzień (z wyjątkiem miesięcznych dni ukończenia szkoły) uczniowie mogą wybierać od sześciu do ośmiu różnych zajęć zaplanowanych na tydzień i dołączyć bez ponoszenia dodatkowych opłat. Działania te obejmują wycieczki po Vancouver, wędrówki na łonie natury, przeżycia kulturalne i wydarzenia sportowe.

Wśród wielu opcji są wycieczki krajoznawcze, sport, gotowanie i doświadczenia kulturowe! Nie ma ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT, aby dołączyć do tych działań!

Angielskie programy z różnorodnością i elastycznością

  Funkcje kampusu

  Kampus LCI

  LCI Vancouver to jedyna w swoim rodzaju szkoła języka angielskiego. Twoje zajęcia odbywają się w budynku o powierzchni 80 000 stóp kwadratowych, w którym dzielimy kampus i obiekty z naszą siostrzaną uczelnią LaSalle College Vancouver i naszą międzynarodową szkołą średnią. Położony kilka kroków od stacji Renfrew, Twoje doświadczenie to prawdziwe zanurzenie w prawdziwej części Vancouver.

  Nasz zabezpieczony kampus jest otwarty 24 godziny, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że masz dostęp do obiektów każdego dnia w tygodniu i poza godzinami zajęć.

  Twoje zajęcia odbywają się w zupełnie nowych , najnowocześniejszych salach lekcyjnych na parterze i będziesz mieć dostęp do wszystkich udogodnień kampusu, takich jak kawiarnia, biblioteka, sale do nauki komputerowej i bistro!

  Jako student języka LCI otrzymasz legitymację studencką, tak jak studenci studiów dziennych i szkół średnich. Twoje zajęcia pozwolą Ci odkryć wszystkie części Vancouver, a także dadzą Ci szansę na nawiązanie przyjaźni ze studentami krajowymi i międzynarodowymi na terenie kampusu.

  TWOJE DOŚWIADCZENIA STUDENCKIE

  Szkoła językowa na terenie kampusu

  Kampus OTWARTY całą dobę

  Kursy angielskiego PLUS

  Zupełnie nowe sale lekcyjne

  Biblioteka

  Pathways do sztuki użytkowej

  Bistro i kawiarnia

  Księgarnia

  Legitymacja studencka

  Zajęcia i kluby z

  Studenci

   Lokalizacje

   • Vancouver

    188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

   pytania