Keystone logo
Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Wstęp

Laurentide Aviation Po raz pierwszy zerwał się na ziemię w 1946 roku, kiedy założyciel Jack Scholefield ukończył wojskową karierę z RCAF Jego pierwotnym celem: zapewnienie najlepszego zawodowego szkolenia lotniczego w Kanadzie. Firma rozpoczęła swoją doskonałą reputację, pierwszą dwadzieścia lat w porcie lotniczym Cartierville, a także Od 1970 roku w prywatnej lotnisku zaledwie 15 minut na zachód od Dorval Airport. Jesteśmy Kanada na Najstarsza komercyjna szkoła lotnicza, Pomagając 150 do 200 pilotom zarabiać co roku. Nasza siła leży zaawansowane szkolenia: W ciągu ostatnich 50 lat ponad 600 naszych absolwentów wzięło udział w karierze z Air Canada i innymi dużymi przewoźnikami międzynarodowymi. Nasza flota 7 samolotów zawiera jeden Grumman Cougar samoloty wielosilnikowe wyposażony do Zaawansowane szkolenie przyrządów. Podstawowe szkolenie i budowa czasu odbywają się w naszych dwuosobowych trenerach Cessna 152 i czterema siedzeniach Cessna 172. Nasz symulator ATC-810 jest również dostępny do szkolenia instrumentalnego.

Nadal jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną przez Terry'ego McConnona i dumni z zindywidualizowanej obsługi. Nasi pracownicy są nadal zaangażowani, wiedzą i zapewniają pierwszorzędną przyjazną obsługę, gwarantując, że nie będzie czekać na start.

Pozostajemy zobowiązani do zapewnienia najbardziej profesjonalnego szkolenia lotniczego w Kanadzie. Główne linie lotnicze w USA zatrudniły w poprzednich latach ponad 15 000 kierowców. Więc co chcesz zacząć?

Zdjęcia101

zniżki:

  • Pracownicy Bombardier Aerospace będący członkami Aeroklubu Kanadyjskiego otrzymują 5% zniżki na wynajęcie samolotów
  • 5% zniżki na czas lotu oferowany jest za kaucję w wysokości 3000 USD.
  • A 7% zniżki na czas latania jest przeznaczona do depozytu w wysokości $ 6000.

Dlaczego Laurentide Aviation?

śnieg

UNCONTROLLED AIRPORT

Latanie w zatłoczonych lotniskach oznacza, że ​​spędzanie więcej czasu i pieniędzy na lotnisku i czekanie na odprawy. Laurentides lotniczy położony jest w cichej niekontrolowanego lotniska pozwalający studentom uzyskać w powietrzu i do obszaru praktyki szybko.

Laurentide Aviation znajduje się w pobliżu trzech głównych lotnisk kanadyjskich, oferując doświadczenie w kontrolowanej przestrzeni powietrznej.

LOKALIZACJA

Laurentide Aviation jest dogodnie usytuowany zaledwie 30 minut drogi od miasta, 15-20 minut drogi od Wyspy Zachodniej, do których można dojechać zarówno autostradą 20 i 40.

Dzięki nowo wybudowanej autostrady 30 jesteśmy w odległości krótkiej przejażdżki od brzegu South Shore.

RÓŻNE FLEET

Nasza flota siedmiu pojedynczych silników samolotowych Cessna zapewnia studentom spójność i niezawodność. Oferujemy także model Grumman Cougar do treningu wielosilnikowego.

KONSERWACJA

Nasi wewnętrzni inżynierowie utrzymania ruchu lotniczego przeprowadzają regularne kontrole wykraczające poza zalecane normy.

DOŚWIADCZONY

Laurentides Lotnictwa powstała w 1946 roku i konsekwentnie uzyskuje wysokie noty z transportem Kanadzie.

PROFESJONALNA KLASA

Nasza duża sala wyposażona we wszystkie niezbędne pomoce wizualne i materiały jest doskonałym miejscem do profesjonalnego szkolenia pilotażowego.

INSTRUKCJE RÓŻNE

Oferujemy indywidualną dwukierunkową instrukcję, dostosowaną do każdego stylu nauki.

Lokalizacje

  • Saint-Féréol

    870 Chemin Les Cèdres, J7T 1N3, Saint-Féréol

    Programy

    pytania