Keystone logo
Kirklees College

Kirklees College

Kirklees College

Wstęp

Kirklees College to duża, odnosząca sukcesy uczelnia dokształcająca, której celem jest służenie mieszkańcom Kirklees i okolic. College ma dwa główne ośrodki zlokalizowane w Huddersfield i Dewsbury, obok wyspecjalizowanych ośrodków zawodowych w zakresie inżynierii i produkcji procesowej, budownictwa i opieki nad zwierzętami. Oferując kursy akademickie i zawodowe, studenci mogą korzystać z różnorodnego programu nauczania, najnowocześniejszych obiektów i wyjątkowych zasobów. Uczelnia współpracuje z ponad 1000 pracodawcami zarówno w regionie, jak i w kraju.

Kirklees College jest również zaangażowany w obsługę lokalnych społeczności i biznesu w całym regionie Kirklees, współpracując z ponad 1000 pracodawców w całym West Yorkshire.

Uczelnia jest zakorzeniona w sercu West Yorkshire i szczyci się dziewięcioma specjalnie zaprojektowanymi centrami w całym regionie Kirklees, od dwóch głównych ośrodków w Dewsbury i Huddersfield, po specjalne centra edukacyjne w dziedzinie sztuki, opieki nad zwierzętami, budownictwa, inżynierii, mediów i sztuk performatywnych. jako zupełnie nowe centrum produkcji procesowej.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Manchester Road, HD1 3LD, Huddersfield

pytania