Keystone logo
Kinsale College

Kinsale College

Kinsale College

Wstęp

Jesteśmy słusznie dumni z naszych uczniów i wyników osiągniętych w przeszłości, co umożliwiło im kontynuację dalszych studiów na uniwersytetach w kraju i za granicą. Oprócz tego wiele z nich przechodziło do Institutes of Technology i innych szkół wyższych poprzez program szkolnictwa wyższego i linki do college'ów Cork. Zachęcam do skontaktowania się ze szkołą, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat dowolnego kursu, który cię interesuje.

Wybieraj mądrze i pamiętaj, że jesteśmy gotowi udzielić ci dalszej porady. To jest twój nowy początek - Twoja podróż. Wybierając Kinsale College , podjąłeś pierwszy ważny krok.

Liz Moynihan - dyrektor

70716_banner.jpg

Wyposażenie uczelni

Kinsale College wciąż się rozwija i rozwija, aby dostosować się do potrzeb swoich studentów; zaplecze uczelni odzwierciedla ten wzrost. Uczelnia ma specjalnie wybudowany obiekt, aby pomieścić studentów zaangażowanych w Dramat w formie imponującego amfiteatru. Uczniowie Professional Cookery szkolą się w profesjonalnej kuchni i 16-osobowej restauracji. Studenci Zrównoważonego Ogrodnictwa / Permakultury mają dostęp do ogrodu targowego, dwóch poly-tuneli i miejsca uniwersyteckiego do uprawy ziół, warzyw, owoców, orzechów i kwiatów. Uczniowie zaangażowani w kursy szkoleniowe wykorzystują komputery Apple Mac i aktualne oprogramowanie. Studenci sztuki korzystają z zaplecza ciemni i dostępu do The Mill w Kinsale na wystawę na koniec roku. Wszyscy studenci mają dostęp do nadzorowanej sali komputerowej do nauki i pisania zadań, sala komputerowa ma urządzenia do drukowania, a także bezpłatny dostęp do Internetu. Istnieje również bezpłatny parking dla studentów w głównym kampusie w Kinsale. Wszyscy studenci college'u mają zróżnicowane i tętniące życiem życie towarzyskie w Kinsale, w którym jest mnóstwo pubów, klubów nocnych i klubów muzycznych na żywo.

Lokalizacja uczelni

Kinsale College cieszy się godną pozazdroszczenia lokalizacją w wiosce rybackiej i turystycznej Kinsale, 25 km od miasta Cork. Lokalizacja jest znana w kraju i na całym świecie z powodu restauracji, rynków i zajęć na świeżym powietrzu. Lokalizacja wpłynęła na wzrost i rozwój niektórych kamieni węgielnych uczelni - Outdoor Recreation, Sustainable Horticulture (Permaculture) oraz Professional Cookery. Dla studentów z zagranicy warto wspomnieć, że Kinsale znajduje się około 20 km od międzynarodowego lotniska w Cork, a także w niewielkiej odległości od portu promowego Ringaskiddy. Regularny autobus kursuje teraz z Cork City do Kinsale, czyniąc go bardziej dostępnym niż kiedykolwiek wcześniej dla osób podróżujących do college'u. Wynajem mieszkań jest dostępny w wiosce na rok akademicki, a domy / pokoje są często reklamowane na tablicy ogłoszeń.

Komunikacja

Komunikacja jest obowiązkowym modułem na większości kursów na poziomie 5 i niektórych kursów na poziomie 6. Jest to podstawowa umiejętność, która jest przydatna i ważna w każdym aspekcie życia i pracy. Po ukończeniu tego modułu uczniowie poprawią kluczowe umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania oraz komunikacji niewerbalnej i wizualnej. Pisanie biznesu i twórczości, uczestnictwo w grupach, umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych i prezentacji. Technologia komunikacyjna ma ogromny wpływ na nasze życie, a studenci poznają kluczowe problemy, które ich dotyczą. Zbieranie informacji, takich jak umiejętności badawcze, zostanie omówione i ostatecznie uczniowie rozwiną swoje zaufanie, aby skutecznie przekazywać i interpretować znaczenie w mowie i piśmie. Moduł jest nauczany w sposób żywy, twórczy i interaktywny, a zachęca się do aktywnego uczestnictwa uczniów i wkładu klasowego.

Doświadczenie zawodowe / Praktyka zawodowa

  • Doświadczenie zawodowe: studenci będą składać podania i spędzić co najmniej dziesięć dni na doświadczeniu zawodowym w miejscu docelowym związanym z ich kierunkiem studiów. Niektóre najlepsze lekcje odbywają się podczas tego doświadczenia, co daje szansę na praktyczne zajęcia i zadania. Studenci prowadzą dziennik swoich działań i zastanawiają się nad swoimi osiągnięciami. Planowanie i przygotowanie obejmuje przygotowanie dokumentów, takich jak aktualne CV, list motywacyjny, audyt umiejętności, plan kariery i analiza badanego przemysłu / sektora. Zostaną omówione przepisy dotyczące pracy, aby zapewnić uczniom zrozumienie ich praw i obowiązków. Kierownik zakładu wypełni formularz oceny na podstawie wyników ucznia.

  • Praktyka zawodowa: studenci wykonujący ten moduł będą ubiegać się i spędzić co najmniej 40 dni w organizacji związanej z ich kierunkiem studiów. Będą oni prowadzić rachunek z codziennych czynności oraz oceniać i analizować swoje wyniki.

Badania zostaną przeprowadzone na organizacji, jej strukturze, funkcjach, politykach itp. Obowiązujące prawodawstwo dotyczące pracy zostanie uwzględnione w celu zapewnienia uczniom zrozumienia ich praw i obowiązków. Pracodawca w miejscu pracy wypełni formularz oceny na podstawie wyników ucznia.

Studenci zagraniczni

Kinsale College przyjmuje kandydatów ze wszystkich części świata. Cenimy kulturową różnorodność i bogactwo, które studenci z zagranicy wnoszą do college'u. Ta strona ma na celu pomóc studentom zagranicznym, którzy chcą studiować w college'u.

Lokalizacje

  • Kinsale

    Bandon Rd Kinsale, , Kinsale

pytania