Keystone logo
© Eva Dang
Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

Wstęp

O nas

Niedrogie programy studiów z ekskluzywnymi modułami online umożliwiającymi szybkie śledzenie uczniów na kwalifikacjach uniwersyteckich.

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, ulepszyć swój zespół, czy kontynuować edukację zawodową, Pathways edukacyjne Kingsgate International College mogą zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Kingsgate International College zapewnia programy na kampusie lub online uniwersyteckie Pathway z pełnymi nagrodami licencjackimi i podyplomowymi dla uczniów ze wszystkich zakątków świata. Uczniowie mogą szybko prześledzić drogę do kwalifikacji uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii w kampusie lub na odległość .

Nasze moduły internetowe pozwalają uczniom uczyć się, czego chcą, kiedy chcą i jak chcą, i zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić naukę w znacznie szybszy, tańszy i bardziej angażujący sposób. Dzięki platformie sieciowej dla studentów 24/7, osobistym pulpitom nawigacyjnym, samouczkom online 1-2-1, seminariom grupowym i bankowi nagranych grupowych webcastów, Kingsgate International College zapewnia studentom wszelkie wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w rozwoju zawodowym bazę umiejętności i zdobycie kwalifikacji uniwersyteckich.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

Nasze referencje

Kingsgate International College działa zgodnie z najwyższymi standardami akademickimi i ma wiele struktur, które zapewniają, że standard nauczania oferowany studentom jest na najwyższym poziomie. Poniżej znajduje się lista organów korporacyjnych, do których należymy oraz stowarzyszeń, których jesteśmy częścią:

Learning Resource Network

Learning Resource Network (LRN) jest uznawana przez Ofqual za organizację nagradzającą. LRN tworzy kwalifikacje dla instytutów edukacyjnych, dostawców szkoleń, szkół i pracodawców. LRN ma szerokie portfolio kwalifikacji, w tym kwalifikacje na poziomie 5 w nauczaniu, które są oferowane przez Kingsgate International College . Wszystkie kwalifikacje LRN są uznawane na całym świecie przez pracodawców, rządy i organizacje zawodowe jako dowód umiejętności i zdolności, których poszukują.

Rozpoznawanie ATHE

Awards for Training and Higher Education zapewnia ośrodkom szeroki wachlarz kwalifikacji, w tym między innymi; zarządzanie administracyjne, biznes, turystyka, prawo, informatyka oraz opieka zdrowotna i społeczna. ATHE wyrobiło sobie markę dzięki wyjątkowej obsłudze klienta, doskonałym standardom jakości i satysfakcjonującym kwalifikacjom dzięki ścieżkom awansu do stopni uniwersyteckich.

Agencja finansująca edukację i umiejętności

Kingsgate International College znajduje się w rejestrze organizatorów szkoleń zawodowych ESFA. Współpraca z partnerami w celu zapewnienia przystępnych kwalifikacji i praktyk zawodowych studentom w całej Wielkiej Brytanii.

Biuro Komisarzy Informacji

Ponieważ Kingsgate International College przechowuje i przetwarza informacje o studentach, jesteśmy prawnie zobowiązani do ochrony tych informacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 r. Kingsgate International College :

 • Zbieraj tylko informacje, których potrzebujemy do określonego celu;
 • Dbaj o bezpieczeństwo;
 • Upewnij się, że jest odpowiedni i aktualny;
 • Przechowuj tylko tyle informacji, ile potrzebujemy, i tylko tak długo, jak ich potrzebujemy;
 • Na żądanie, pozwól każdemu uczniowi zobaczyć informacje, które o nim przechowujemy.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg

Uznanie OFQUAL

Wszystkie materiały dydaktyczne zostały zaprojektowane i napisane przez profesjonalnych autorów akademickich, tak aby każdy moduł interaktywny był dostosowany do określonych kryteriów uczenia się określonych przez OFQUAL, organ definiujący standardy akademickie w brytyjskim szkolnictwie wyższym w Wielkiej Brytanii. Dzięki tym standardom osoby uczące się z nami otrzymują wysokiej jakości edukację wraz z certyfikatem, który jest powszechnie uznawany przez uniwersytety i pracodawców.

Kwalifikacje uniwersytetów partnerskich

Po wykonaniu zadań końcowych studenci otrzymują uznawane świadectwa dyplomowe. Ten dyplom może być wykorzystany do uzupełnienia pełnego tytułu licencjata lub MBA na różnych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, zarówno w kampusie, jak i na odległość.

Rada ds. Monitorowania Jakości

Kingsgate International College prowadzi również Radę Monitorowania Jakości (QMB), aby zapewnić, że zawsze zapewniamy akredytowane kursy i zasoby online, aby spełnić Twoje potrzeby edukacyjne. Rada spotyka się regularnie, aby ocenić:

 • Konkretne problemy uczniów
 • Wszelkie problemy z jakością dla partnerów uniwersyteckich
 • Monitorowanie standardów oceny
 • Monitorowanie treści materialnych pod kątem efektów uczenia się
 • Specyficzne kwestie operacyjne, ponieważ wpływają na jakość i obsługę klienta

Członkowie Zarządu to szanowani liderzy akademiccy i biznesowi. Wyniki recenzji są udostępniane online, aby zapewnić przejrzystość i zrozumienie wśród naszych partnerów i uczniów. Wszystkie opinie są mile widziane, dzięki czemu można formalnie zgłaszać problemy za pośrednictwem QMB w sposób profesjonalny i obiektywny.

Coventry and Warwickshire Chamber of Commerce

British Chambers of Commerce to największy, najbardziej wpływowy niezależny głos biznesowy w Wielkiej Brytanii, który niestrudzony lobbuje w imieniu członków i szerszej społeczności biznesowej w kwestiach, które mają znaczenie - ustanawiając odpowiednie warunki do rozwoju biznesu, promując brytyjskie firmy w kluczowym, globalnym świecie. rynki i tworzenie dynamicznej gospodarki biznesowej.

Odgrywają także kluczową rolę w zmniejszaniu przepaści między nauczycielami i przedsiębiorcami, podkreślając umiejętności, jakich potrzebują pracodawcy i wpływając na politykę edukacyjną, aby zapewnić ich skuteczne dostarczanie.

Coventry & Warwickshire Chamber of Commerce to tylko jedna z sieci izb pracujących z firmami każdej wielkości i na ich rzecz w każdym sektorze brytyjskiej branży. Pomagają lokalnym firmom łączyć się, rozwijać i osiągać sukcesy. Izba współpracuje z innymi izbami, władzami lokalnymi i organizacjami partnerskimi w celu uzyskania wglądu w kwestie istotne dla biznesu - a następnie przekazuje tę wiedzę, aby pomóc rządowi w sformułowaniu skutecznej polityki biznesowej.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg

Lokalizacje

 • London

  26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

  pytania