Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Wstęp

Jako największa szkoła przygotowująca nauczycieli w stanie, College of Education na Kansas State University wykazała się zdolnością do reagowania na potrzeby rynku globalnego, oferując połączenie stopni początkowych i zaawansowanych, które przygotowują osoby ze wszystkich obszarów geograficznych, społeczno-ekonomicznych środowisk i kultur, których należy uczyć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy ze studentami z całego świata, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem w języku angielskim jako drugim (ESL) przygotuje rodzimych użytkowników języka hiszpańskiego, chińskiego, japońskiego, francuskiego i niemieckiego do uzyskania licencji nauczyciela. Studenci mogą spodziewać się, że opuszczą program z umiejętnościami niezbędnymi do osiągnięcia doskonałości w klasie i poza nią. Nasz Certyfikat Nauczania i Uczenia się (TELRN) jest doskonałym miejscem dla osób zmieniających karierę, aby rozpocząć swoją ścieżkę zostania nauczycielem języków świata.

Program ten wyposaża osoby w praktyki i teorię instruktażową niezbędne do nauczania amerykańskich studentów w Stanach Zjednoczonych. Mając jeszcze tylko jeden semestr zajęć po ukończeniu certyfikatu, zainteresowani kandydaci mogli ukończyć program nauczania i tytuł magistra instruktażu ze specjalizacją w językach nowożytnych. Doktorat in Curriculum & Teaching jest przeznaczony dla zaawansowanych absolwentów, którzy chcą skupić się na badaniach edukacyjnych na poziomie lokalnym, krajowym lub międzynarodowym.

Dołącz do nas i stań się częścią ekscytującego globalnego impetu, jaki K-State tworzy w dziedzinie edukacji nauczycieli języków światowych!

Wizja, misja i ramy koncepcyjne

Nasza wizja:

„Przygotowanie nauczycieli do posiadania wiedzy, etyczności i troski o decydentów w zróżnicowanym i zmieniającym się świecie”.

Nasza misja jest realizowana poprzez:

 • dostarczanie wzorowych instrukcji studentom na poziomie licencjackim i magisterskim;
 • produkcja, interpretacja i rozpowszechnianie solidnych i użytecznych badań i stypendiów;
 • przywództwo, współpraca i służba w ramach zawodu;
 • oraz promocja, zrozumienie i celebrowanie różnorodności.

Akredytacja

Nasza uczelnia traktuje akredytację jako podstawowy sposób zapewnienia, że spełniamy najwyższe standardy w zawodzie.

 • Departament Edukacji Kansas (KSDE)
 • Akredytacja Kształcenia Nauczycieli przez Krajową Radę (NCATE/CAEP)
 • Rada ds. Akredytacji poradnictwa i powiązanych programów edukacyjnych (CACREP)
 • Rada ds. Akredytacji Przygotowania Nauczycieli (CAEP)

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

   pytania