Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Wstęp

Jako największa szkoła przygotowująca nauczycieli w stanie, College of Education na Kansas State University wykazała się zdolnością do reagowania na potrzeby rynku globalnego, oferując połączenie stopni początkowych i zaawansowanych, które przygotowują osoby ze wszystkich obszarów geograficznych, społeczno-ekonomicznych środowisk i kultur, których należy uczyć. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy ze studentami z całego świata, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem w języku angielskim jako drugim (ESL) przygotuje rodzimych użytkowników języka hiszpańskiego, chińskiego, japońskiego, francuskiego i niemieckiego do uzyskania licencji nauczyciela. Studenci mogą spodziewać się, że opuszczą program z umiejętnościami niezbędnymi do osiągnięcia doskonałości w klasie i poza nią. Nasz Certyfikat Nauczania i Uczenia się (TELRN) jest doskonałym miejscem dla osób zmieniających karierę, aby rozpocząć swoją ścieżkę zostania nauczycielem języków świata.

Program ten wyposaża osoby w praktyki i teorię instruktażową niezbędne do nauczania amerykańskich studentów w Stanach Zjednoczonych. Mając jeszcze tylko jeden semestr zajęć po ukończeniu certyfikatu, zainteresowani kandydaci mogli ukończyć program nauczania i tytuł magistra instruktażu ze specjalizacją w językach nowożytnych. Doktorat in Curriculum & Teaching jest przeznaczony dla zaawansowanych absolwentów, którzy chcą skupić się na badaniach edukacyjnych na poziomie lokalnym, krajowym lub międzynarodowym.

Dołącz do nas i stań się częścią ekscytującego globalnego impetu, jaki K-State tworzy w dziedzinie edukacji nauczycieli języków światowych!

Wizja, misja i ramy koncepcyjne

Nasza wizja:

„Przygotowanie nauczycieli do posiadania wiedzy, etyczności i troski o decydentów w zróżnicowanym i zmieniającym się świecie”.

Nasza misja jest realizowana poprzez:

 • dostarczanie wzorowych instrukcji studentom na poziomie licencjackim i magisterskim;
 • produkcja, interpretacja i rozpowszechnianie solidnych i użytecznych badań i stypendiów;
 • przywództwo, współpraca i służba w ramach zawodu;
 • oraz promocja, zrozumienie i celebrowanie różnorodności.

Akredytacja

Nasza uczelnia traktuje akredytację jako podstawowy sposób zapewnienia, że spełniamy najwyższe standardy w zawodzie.

 • Departament Edukacji Kansas (KSDE)
 • Akredytacja Kształcenia Nauczycieli przez Krajową Radę (NCATE/CAEP)
 • Rada ds. Akredytacji poradnictwa i powiązanych programów edukacyjnych (CACREP)
 • Rada ds. Akredytacji Przygotowania Nauczycieli (CAEP)

Funkcje kampusu

Kansas State University to system składający się z czterech kampusów, w którym ceni się każdy element układanki. Każdy kampus ma swoje mocne strony i powiązania, które idealnie pasują do naszego uniwersyteckiego parasola. Dowiedz się więcej o każdym z naszych wyjątkowych kampusów poniżej.

Manhattan

Główny kampus K-State znajduje się w „The Little Apple” i tętni życiem uniwersyteckim klimatem.

Kampus na Manhattanie obejmuje ponad 2320 akrów, w tym obiekty rolnicze i badawcze.

Manhattan liczy ponad 56 000 mieszkańców i cieszy się świetnymi stosunkami z rodziną K-State.

Ten kampus znajduje się obok Fort Riley, dużej instalacji wojskowej i współpracuje przy wielu projektach wojskowych.

W sąsiedztwie kampusu powstaje Narodowy Ośrodek Biologii i Agro-obrony Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Stanów Zjednoczonych.

Olathe

Kampus Olathe, położony na terenie Kansas Bioscience Park, stanowi bezpośredni portal łączący potężne możliwości badawcze uniwersytetu z obszarem Wielkiego Kansas City i nie tylko.

Najnowszy kampus K-State, Olathe, został otwarty w 2011 roku.

K-State Olathe koncentruje się na wspieraniu rozwoju edukacyjnego i gospodarczego regionu, szczególnie dla profesjonalistów pracujących w obszarze metropolitalnym. Kampus ten ułatwia wiele partnerstw między badaczami i firmami, rozwijając technologię na potrzeby przemysłu na całym świecie.

K-State Olathe rozszerza także swoją wiedzę specjalistyczną na liderów K-12 poprzez programy edukacyjne dotyczące zdrowia zwierząt, bezpieczeństwa żywności i bezpieczeństwa żywności.

Salina

To profesjonalne środowisko uczenia się opiera się na teorii, badaniach i zastosowaniach branżowych, a wszystko to w atmosferze małego kampusu zlokalizowanego w Salina w stanie Kansas.

Kampus Salina jest szczególnie znany ze światowej klasy programu lotniczego. Najnowocześniejsze Centrum Życia Studenckiego zostało otwarte w 2009 roku i obejmuje pełnowymiarowe boisko do koszykówki oraz różne strefy do biegania i fitness.

Kampus ten jest jednym z pierwszych i nielicznych uniwersytetów w kraju oferującym tytuł licencjata w zakresie systemów bezzałogowych statków powietrznych oraz uczenia maszynowego i systemów autonomicznych. Salina, miasto liczące prawie 48 000 mieszkańców, oferuje dostęp do parku o powierzchni ponad 600 akrów i corocznego festiwalu Smoky Hill River.

Światowy

K-State Global Campus zapewnia możliwości edukacyjne uniwersytetu studentom, którzy chcą studiować online lub na odległość.

W kampusie globalnym znajduje się K-State Online, która oferuje ponad 100 programów kredytowych online, w tym programy licencjackie, magisterskie, doktoranckie, certyfikacyjne i mniejsze.

Począwszy od 1966 r., kiedy wykładowcy podróżowali po stanie Kansas, aby prowadzić zajęcia, usługa K-State Online dociera obecnie do studentów we wszystkich 50 stanach i 41 krajach. K-State Global Campus oferuje również szkolenia i programy niekredytowe, zarówno osobiście, jak i online, które skutkują certyfikacją, potwierdzeniem ukończenia lub godzinami kształcenia ustawicznego w różnych dziedzinach.

W 2020 r. ponad 3000 uczniów ukończyło programy niekredytowe online za pośrednictwem Global Campus.

  Rekrutacja

  Dołącz do społeczności twórców różnic, osób rozwiązujących problemy, marzycieli nocnych i odważnych o poranku. Bądź kolejnym, który zmieni zasady gry. Bądź kolejnym Wildcatem.

  Jak złożyć wniosek

  • Zapoznaj się z warunkami przyjęcia, prześlij aplikację i wykonaj kolejny krok w kierunku uzyskania dyplomu.
  • Daj nam znać, co Cię interesuje i natychmiast uzyskaj dostęp do zbioru wszystkich rzeczy K-State do pobrania.
  • Jesteśmy gotowi rozwinąć dla Ciebie fioletowy dywan, od wydarzeń na terenie kampusu po spersonalizowane wizyty indywidualne.

  Dokumenty aplikacyjne

  Wypełnij wszystkie wymagane sekcje i prześlij dokumenty lub multimedia do aplikacji online, gdy są wymagane. Nie przesyłaj dokumentów pocztą elektroniczną lub pocztą do szkoły wyższej (chyba że otrzymasz prośbę).

  Szacunkowy koszt uczestnictwa dla studentów zagranicznych

  Informacje o szacunkowych kosztach pokazują aktualne minimalne szacunkowe środki, jakie musi wykazać wnioskodawca międzynarodowy, aby otrzymać wymagane dokumenty dotyczące podróży i przyjęcia. Fundusze mogą pochodzić od Ciebie, pochodzić od sponsora, pochodzić ze stypendium lub ich kombinacji. Poniżej znajdują się informacje na temat oświadczenia wymaganego do udokumentowania środków.

  Oświadczenie o wsparciu finansowym

  W każdym wniosku należy wskazać źródło wsparcia finansowego. Do dokumentacji dotyczącej wsparcia finansowego należy dołączyć formularz Oświadczenia o wsparciu finansowym potwierdzającym, że studentowi przysługuje wsparcie finansowe podczas studiów na Kansas State University . Sponsorzy muszą podpisać oświadczenie finansowe; podpisy elektroniczne nie są akceptowane.

  Dokumentacja ta jest wymagana do wydania I-20 lub DS-2019 i nie ma wpływu na decyzję o przyjęciu.

  Wnioskodawcy mogą nie musieć składać oświadczenia o wsparciu finansowym, jeśli spełniają następujące kryteria:

  • Posiadacz wizy H1 zatrudniony na pełen etat, nie planuje zmiany rodzaju wizy
  • H4 zależny od posiadacza wizy H1, nie planuje zmiany rodzaju wizy
  • Posiadacz wizy studenckiej F1/J1 zapisał się na pełny etat do innej instytucji w USA i nie będzie ubiegał się o I-20 ani DS-2019 na Kansas State University ani teraz, ani w przyszłości.
  • Mieszkasz w innym kraju poza USA i nie potrzebujesz wizy studenckiej (ubieganie się o naukę online/na odległość)
  • Posiada certyfikat I-20 lub DS2019 w K-State i ubiega się o program certyfikatów w połączeniu z bieżącym programem studiów magisterskich lub doktoranckich w K-State

  Opłata za zgłoszenie

  Aby złożyć wniosek, należy uiścić opłatę aplikacyjną.

  Angielskie wymagania dotyczące biegłości

  Jeśli Twoim językiem ojczystym nie jest angielski, Graduate School wymaga od każdego kandydata przedstawienia zadowalającego wyniku testu TOEFL, IELTS lub PTE.

  Stypendia i Finansowanie

  Wyższa Szkoła Pedagogiczna stara się wspierać sukcesy akademickie i zawodowe naszych studentów.

  Biuro Pomocy Finansowej Studenckiej

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat procesu pomocy finansowej, pożyczek studenckich, stypendiów, grantów, zatrudnienia, świadczeń dla weteranów i odroczeń czesnego. Należy zwrócić uwagę na daty składania wniosków o pierwszeństwo stypendiów stanu K dla przyszłych studentów pierwszego roku i studentów przeniesionych.

  Rankingi

  Wśród najlepszych

  Jeśli zaoferujesz studentom wyjątkowe doświadczenie, wraz z szeroką gamą wyborów akademickich, możliwościami prowadzenia praktycznych badań i zajęciami pozalekcyjnymi, które rozwijają przyjaźń, zaangażowanie i społeczność, z pewnością zostaniesz zauważony zarówno w regionie, jak i w kraju. Jesteśmy dumni z naszej reputacji w zakresie doskonałości, a zbiorowa rodzina K-State nieustannie dokłada wszelkich starań, aby utrzymać naszą reputację w rzeczywistości.

  Rankingi krajowe

  Recenzja Princeton: najlepsze uczelnie
  W raporcie „The Best 389 Colleges: 2024 Edition” czasopismo Princeton Review umieściło Kansas State University w wielu kategoriach.

  • Nr 1 dla najbardziej przyjaznych studentów
  • Nr 1 w kategorii najlepszych relacji z miastem
  • Nr 2 dla najszczęśliwszych uczniów
  • Nr 4 pod względem najlepszej jakości życia
  • Nr 5 w kategorii najlepszych usług wsparcia i doradztwa dla studentów
  • Nr 5 w kategorii najlepszych obiektów sportowych
  • Nr 6 dla studentów, którzy kochają te uczelnie
  • Nr 6 dla najlepszych usług zdrowotnych
  • Nr 8 w kategorii najlepszych akademików
  • Nr 9 w kategorii najlepszych usług karier
  • Nr 9 w kategorii najlepszego jedzenia na terenie kampusu
  • Miasto akademickie nr 9 otrzymuje wysokie oceny
  • Nr 15 w kategorii najbardziej aktywnych samorządów studenckich Princeton Review: uczelnie o najlepszej wartości

  W raporcie „Najlepsze uczelnie o najlepszej wartości na rok 2023” czasopismo Princeton Review umieściło K-State w wielu kategoriach.

  • Nr 2 w rankingu najlepszych sieci absolwentów
  • Nr 2 na staże
  • Nr 10 za wywarcie wpływu
  • Magazyn Pieniądze
  • Jedna z najlepszych uczelni według magazynu Money. (2023)
  • Ranga uczelni
  • 10 najlepszych miast uniwersyteckich w kraju. (2022) Rankingi regionalne SmartAsset
  • Najwyższa wartość uniwersytetu w stanie Kansas (2022) University Magazine
  • Uniwersytet nr 1 w Kansas (2022)

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

  pytania