Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

Wstęp

Kim jesteśmy: Jul academy Włochy

Jul academy to włoska instytucja muzyczna, która specjalizuje się w zapewnianiu najwyższego poziomu edukacji muzycznej zapalonym studentom na całym świecie. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie udoskonaliliśmy nasz program nauczania, aby oferować studentom znaczące korzyści, gdy rozpoczynają wybraną ścieżkę kariery muzycznej.

NAUKA ONLINE, SPERSONALIZOWANA I AKREDYTOWANA

WŁOSKIE DZIEDZICTWO MUZYCZNE

Jul academy ma siedzibę we Włoszech. Włochy odegrały znaczącą rolę w historii muzyki europejskiej. We Włoszech wynaleziono wiele instrumentów muzycznych, takich jak skrzypce i fortepian. Skala muzyczna, sztuka operowa i wiele terminów muzycznych, takich jak sonet, koncert, kwartet, narodziło się również we Włoszech.

SPERSONALIZOWANE NAUCZANIE I UCZENIE SIĘ

Nasze klasy są małe. Porady i wsparcie są dostępne na wszystkich etapach każdego kursu, dając Ci możliwość dostosowania własnej nauki do Twoich osobistych potrzeb.

EKSPERTÓW TUTORÓW

Tutorzy lipcowej Jul academy to nie tylko fantastyczni nauczyciele, ale także bardzo doświadczeni muzycy, wykonawcy i przedsiębiorcy z branży muzycznej, którzy wnoszą unikalny wgląd w budowanie kariery w branży muzycznej.

JAKOŚĆ I Akredytacje

Jul academy jest ośrodkiem RSL Vocational, centrum egzaminacyjnym London College of Music i wydała ponad 200 certyfikatów studentom.

INSTYTUCJONALNA PLATFORMA NAUKI ONLINE

Nasi studenci online mogą korzystać z naszej instytucjonalnej platformy edukacyjnej. Wszystkie podręczniki, nagrane lekcje i ćwiczenia będą dostępne na żądanie w wirtualnej klasie.

KWALIFIKACJE I AKREDYTACJA

Jul academy ma na celu zapewnienie najwyższej jakości edukacji muzycznej naszym studentom. Nasz wydział składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów muzycznych, którzy posiadają stopnie naukowe w prestiżowych instytucjach muzycznych.

Ponadto jesteśmy akredytowani przez wiodące organizacje muzyczne, takie jak RSL UK i London College of Music, dzięki czemu nasz program nauczania i obiekty spełniają najwyższe standardy edukacji muzycznej. Dzięki naszemu zaangażowaniu w doskonałość zarówno w edukacji, jak i wydajności, nasi absolwenci są dobrze przygotowani do udanej kariery w przemyśle muzycznym.

NASZE PROGRAMY MUZYCZNE ONLINE:

Oferujemy wysokiej jakości kursy muzyczne w naszym kampusie we Włoszech i online dla studentów zagranicznych. Naszym celem jest zapewnienie studentom z zagranicy tego samego poziomu edukacji, który oferujemy w naszym kampusie, wykorzystując wiedzę zdobytą przez 15 lat w sektorze edukacji muzycznej.

Nasze kursy są dostępne na naszej platformie online, z udziałem nauczycieli na żywo, którzy dostosowują lekcje do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Naszym celem jest pomoc uczniom w osiąganiu ich muzycznych i edukacyjnych celów poprzez nasze elastyczne, ale rygorystyczne metody uczenia się. Metody te sprawdziły się na całym świecie i są dostępne dla uczniów na wszystkich poziomach, zapewniając satysfakcję wszystkim, którzy się o nie ubiegają.

Odwiedź naszą stronę internetową tutaj i odkryj wszystkie nasze programy.

Lokalizacje

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

pytania