Keystone logo

Josoor Institute

A logo

Wstęp

Poprzez potężny program dyplomów i kursów na zamówienie, łączących teorię i praktykę, od momentu powstania Josoor dostarczył rozwiązania edukacyjne i szkoleniowe dla ponad 4000 uczestników, wyposażając ich w umiejętności i wiedzę specjalistyczną do zarządzania projektami i organizacjami w branży sportowej oraz dostarczania światowej klasy , głośne wydarzenia sportowe i rekreacyjne.

W naszym programie angażujemy rozległą sieć partnerów i współpracowników posiadających międzynarodowe doświadczenie, którzy pomagają nam kształtować, zarządzać i realizować nasze działania edukacyjne i szkoleniowe. Nasi partnerzy są naszą siłą: zgadzają się z naszą wizją, celami i szczegółowymi celami w edukacji, szkoleniach i innych obszarach, a także naszym ostatecznym celem, jakim jest dostarczanie wartości naszym Delegatom, którzy realizują karierę w branży sportowej i imprezowej.

Równolegle ze swoimi podstawowymi działaniami edukacyjnymi i szkoleniowymi, Josoor wspiera rosnącą liczbę badań nad branżą sportu i wydarzeń w Katarze i regionie MENA we współpracy z rosnącą siecią wykładowców, specjalistów i studentów.

Lokalizacje

  • 52454, Ayn Ibn Fuhayd

pytania