Keystone logo
Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Wstęp

60250_Untitled.png

Université Jean Moulin Lyon 3, uniwersytet otwarty na świat

W samym sercu Lyonu i Bourg-en-Bresse, Jean Moulin University oferuje miejsca uczenia się i badań koncentruje się na naukach humanistycznych i społecznych. Z 7 szkół doktoranckich i 19 jednostek badawczych, rozwija interdyscyplinarnych badań w związku z wielkimi pytaniami społeczeństwa.

Użytkownik Uniwersytetu Lyon, to gospodarze ponad 28 000 studentów i oferuje szeroką gamę szkoleń zawodowych w ramach jakości edukacji, sprzyjających rozwoju intelektualnego i osobistego.

Z ponad 5 000 międzynarodowych studentów uczestniczących corocznie wiele partnerstw na świecie i projekty naukowe współpracy z zagranicznymi uczelniami, marka Uniwersytet Jean Moulin będzie jego internacjonalizacji poprzez wspieranie mobilności studentów i nauczycieli.

Opierając dostęp do szkolnictwa wyższego w sprawie równych szans jest stała troska o Uniwersytet Jean Moulin Lyon 3, który potwierdza swoje przekonanie, że różnorodność i specyfika są bogate i że każdy z nas jest także zdefiniowana przez swoich różnic.

Pełni zaangażowana partnerów społeczno-gospodarczych, Jean Moulin University stara się przyczynić do sukcesu uczniów i ich zdolności do zatrudnienia, w szczególności poprzez zachęcanie do staży, na przemian i przedsiębiorczości.

60251_Untitled2idex.png

Lokalizacje

  • Lyon

    6 cours Albert Thomas, 69008, Lyon

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania