Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Wstęp

Witamy w JAMK

Zlokalizowany w środkowej Finlandii nasz uniwersytet nauk stosowanych jest częścią większego centrum wiedzy, które tworzy odskocznię dla lepszego jutra. Jest zapotrzebowanie na absolwentów JAMK : mają know-how, odpowiednią postawę i dumę ze swoich umiejętności zawodowych. Bycie profesjonalistą daje więcej możliwości wyboru w życiu i karierze.

Naładuj swoją kreatywność - tutaj w JAMK . Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

Wybierz własną ścieżkę z sześciu kierunków studiów

Zdobądź praktycznie zorientowany tytuł licencjata i rozpocznij własną międzynarodową karierę w Jyväskylä w Finlandii. Stopnie licencjata składają się z 210-240 punktów, a ich standardowy czas ukończenia waha się od 3,5 do 4 lat.

Na studia licencjackie prowadzone w języku angielskim przyjmujemy od 4 do 18 stycznia 2023 roku. Nasze kierunki studiów obejmują zarządzanie biznesem , ICT , turystykę i hotelarstwo , opiekę społeczną i opiekę zdrowotną, opiekę zdrowotną,technologię i transport oraz profesjonalne kształcenie nauczycieli .

Miasto Jyväskylä

Jyväskylä ma cztery piękne pory roku, od ciepłych, zielonych lat po ostre, białe zimy. Miasto znajduje się w środkowej Finlandii i jest otoczone licznymi wspaniałymi jeziorami i malowniczą przyrodą. Zarówno Finlandia, jak i Jyväskylä to bezpieczne miejsca do nauki i życia. Jyväskylä jest bardzo dynamiczna. Rzuć okiem na zajęcia sportowe i kulturalne, nie wspominając o restauracjach i kawiarniach!

Zanurz się w możliwości, jakie oferuje Jyväskylä na visitjyvaskyla.fi! !

Wymagania wizowe

Lokalizacje

  • Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

pytania