Keystone logo

Jacobs University Foundation Year

A logo

Wstęp

Nowy dom z dala od domu

Uczniowie z miłością nazywają kampus "bańką" - międzynarodowym mikrokosmosem języka angielskiego w środku Europy, gdzie będziecie mieszkać i uczyć się z uczniami z ponad 100 krajów. Po semestrze w Jacobs każdy zakątek kampusu będzie połączony z miłym wspomnieniem. Czy to grupa miejsc siedzących na rogu cichego gabinetu, gdzie spędziłeś całą noc ciężko pracując, śmiejąc się ze swoimi przyjaciółmi i zamawiając pizzę o 3 w nocy

Czy to małe wzgórza na Campus Green, które ty i twoi przyjaciele używaliście do zjeżdżania na stołówkach, kiedy pierwszy śnieg spadł zimą. Czy to drzewo przed szkołą, gdzie powiesisz swoją pierwszą bułgarską bransoletkę przyjaźni na szczęście. Życie i uczenie się w kampusie oznacza, że ​​Twoi znajomi wkrótce poczują się jak rodzina i że kampus stanie się nowym domem z dala od domu.

Ilekroć odwiedzający przyjeżdżają na kampus, są pod wrażeniem piękna przestronnego kampusu 34ha. Rozległy zielony kampus w środku kampusu i na boisku piłkarskim przyciąga uczniów, aby razem siedzieli, opalali się i uprawiali sport na świeżym powietrzu.

Zanurz się w różnorodności

Umożliwienie uczniom rozwijania ich kompetencji interpersonalnych i międzykulturowych jest ważnym elementem misji edukacyjnej Uniwersytetu Jacobs. Jako uczeń roku studiów możesz w pełni korzystać z wielu możliwości nauki w klasie i poza nią. Zanurz się w środowisku międzykulturowego kampusu, weź udział w różnych oferowanych zajęciach sportowych lub zostań członkiem jednego z wielu klubów społecznych, kulturalnych, politycznych, akademickich i przedsiębiorczych na terenie kampusu.

Kolegia stacjonarne na kampusie oferują bezpieczne, interaktywne i inspirujące doświadczenie życia i nauki: Otrzymasz prywatny pokój w dwupokojowym mieszkaniu i podzielisz wspólne powierzchnie oraz łazienkę z współlokatorem, który zazwyczaj ma inną narodowość.

Lokalne stołówki oferują śniadania, obiady i kolacje i są świetną przestrzenią do spotkań, rozmów i relaksu z przyjaciółmi. Całodzienny dostęp do najnowocześniejszego centrum rekreacji na terenie kampusu oraz do dobrze wyposażonych obszarów aktywności, takich jak przestrzeń teatralna, boiska sportowe, sala do tańca i studio papieru to tylko jeden z atutów życia na naszym piękny kampus. Kampus znajduje się w pobliżu centrum Bremy, morskiego, wielokulturowego i przedsiębiorczego miasta na północy Niemiec.

Lokalizacje

  • Jacobs University Bremen Campus Ring 1, 28759, Bremen

pytania