Keystone logo
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Wstęp

Działamy na rynku od 17 lat i oferujemy osobom w wieku od 13 do 18 lat zrównoważone letnie doświadczenie nauki, zabawy i kultury, w którym uczniowie mogą rozwijać się w zachęcającym i wspierającym środowisku, bawiąc się i poznając nowych przyjaciół z całego świata świat.

ISSOS został stworzony z myślą o jednej wyraźnej misji: stworzyć bezpieczne miejsce dla ludzi do nauki i rozwoju. W związku z tym zapewniamy dobrze zrównoważony, nadzorowany program letni, w którym studenci wybierają zajęcia akademickie i fakultatywne do swoich potrzeb i szerszych zainteresowań. Oferujemy naszym studentom możliwość przeżycia letniej przygody życia, w której nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo osobiste i dobre samopoczucie, indywidualne nauczanie wysokiej jakości oraz wyjątkowe międzynarodowe doświadczenie.

65516_Untitled.jpg

Lokalizacje naszych szkół letnich zostały starannie wybrane ze względu na ich bezpieczne, stymulujące i inspirujące kampusy. Historyczne i kulturowe lokalizacje St Andrews i Yale pozwalają studentom doświadczyć życia na tych ekskluzywnych uniwersytetach w bezpiecznym środowisku. Uczestnicząc w ISSOS , studenci mają możliwość poznania Wielkiej Brytanii i USA jako miejsca do życia, nauki i pracy.

ISSOS to firma kierująca się wartościami, oferująca edukację opartą na wartościach, w ramach której staramy się dostarczać najwyższej jakości programy w najbezpieczniejszych lokalizacjach, kierowane przez inspirujący zespół. Zapraszamy studentów z ponad 80 narodowości, tworząc międzynarodową rodzinę, w której przyjaźnie rozciągają się na cały świat i trwają długo po lecie.

Co sprawia, że ​​ISSOS jest inny?

 • Programy wysokiej jakości, z których część dotyczy wyłącznie ISSOS
 • Witamy studentów z ponad 80 narodowości
 • 40% studentów powraca rok po roku
 • Przyjmujemy tylko 10% każdej narodowości, zapewniając prawdziwie międzynarodowe doświadczenie
 • Personel letni to specjaliści w swojej dziedzinie, od w pełni wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego po profesjonalistów PGA Golf
 • Jesteśmy firmą opartą na wartości, której podstawą jest 6 wartości, które przewijają się we wszystkim, co robimy

Ludzie i ISSOS

W ISSOS jesteśmy dumni z zatrudniania wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Wszyscy nasi nauczyciele zostali starannie dobrani ze względu na ich kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie oraz wnosili ze sobą energię i entuzjazm do nauczania i interakcji z młodymi ludźmi, zarówno w ramach naszych programów akademickich, jak i pozalekcyjnych. Stosunek liczby uczniów do liczby uczniów wynosi 1: 5, a klasy są celowo utrzymywane na niewielkim poziomie, aby zapewnić indywidualną opiekę i spersonalizowane instrukcje.

Oprócz zapewniania wysokiej jakości standardów akademickich naszym letnim studentom, nasi nauczyciele są również rezydentami akademików i są wspierani przez doradców, którzy działają jako wzór do naśladowania i dbają o dobro naszych uczniów. Sukces naszych programów letnich zależy od poświęcenia i entuzjazmu naszych nauczycieli i doradców oraz ich wspólnego celu, jakim jest uczynienie z ISSOS naprawdę wyjątkowego i ekscytującego doświadczenia dla każdego ucznia.

Lokalizacje

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, Wielka Brytania

  pytania