Keystone logo
ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

ISB International School Of Business Dublin

Wstęp

Education International jest obecnie normą jak świat staje się coraz bardziej globalną wioską. Mamy na ISB są pasjonatami oferowanie zagranicznym studentom wyzwanie, znaczące i istotne doświadczenie edukacyjne w Dublin, Tak jak JEST B Jest to stan uznanej placówce można mieć pewność doskonałych standardów akademickich.

Nasze programy są zaprojektowane tak, aby zapewnić Państwu wiedzy, umiejętności i kompetencji, które zwiększą swoją karierę zawodową. Naszym celem jest zapewnienie kontekstu i materiałów, które pomogą Ci rozwinąć jako osoba fizyczna w środowisku wielokulturowym.

Studenci z USA i Europa spotykają się w każdym semestrze JEST B dzielić to doświadczenie. Nasze miasto Wyposażenie Centrum zapewnią, że jesteś w samym sercu tętniącego życiem i kosmopolityczne miasto. Nasz doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników i wykładowców pragną zapewnić, że czas w Irlandii będzie zarówno satysfakcjonujące i trudne.

ISB Dublin to prywatna szkoła biznesu, która specjalizuje się w programach semestr za granicą dla studentów międzynarodowych. Jesteśmy akredytowanym przez jakość i kwalifikacje Irlandii (QQI - dawniej HETAC). Byliśmy powstała w 2009 roku i obecnie posiada około 135 studentów na semestr. Mamy wykładowców w niepełnym wymiarze godzin z 17 wykładowców. Ściśle współpracujemy z naszymi instytucjami partnerskimi Francja, Niemcy, HISZPANIA, Rosja, Dania, Austria, Portugalia i Łotwa.

Jesteśmy także w centrum Dublina CEA (doświadczenia kulturowe za granicą), amerykańskiej organizacji studiów za granicą z siedzibą w Phoenix, Arizona. Nasi amerykańscy programy są akredytowane przez University of New Haven, Connecticut. Jesteśmy również członkiem EAIE (Europejskie Stowarzyszenie Institutes of Education), Businet (sieć międzynarodowych szkół biznesu) oraz Forum ds Edukacji (US badania oparte granicą organizacja).

Lokalizacje

  • International School of Business, Wicklow House, 84-88 South Great Georges Street, , Dublin

pytania