Keystone logo
International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

Wstęp

O kępkach

Tufts jest liderem w amerykańskim szkolnictwie wyższym, wyróżniającym się sukcesem jako średniej wielkości uniwersytet, który wyróżnia się w badaniach i zapewnianiu studentom osobistych doświadczeń. Nasze wyjątkowe połączenie badań i sztuk wyzwolonych przyciąga studentów, wykładowców i pracowników, którzy rozwijają się w naszym środowisku ciekawości, kreatywności i zaangażowania.

Misja

Tufts to skoncentrowana na studentach uczelnia badawcza poświęcona tworzeniu i stosowaniu wiedzy. Jesteśmy zaangażowani w zapewnianie transformacyjnych doświadczeń dla studentów i wykładowców w integracyjnym i opartym na współpracy środowisku, w którym kreatywni naukowcy generują odważne pomysły, wprowadzają innowacje w obliczu złożonych wyzwań i wyróżniają się jako aktywni obywatele świata.

Wizja

Być innowacyjnym uniwersytetem kreatywnych uczonych w szerokim zakresie szkół, które mają głęboki wpływ na siebie nawzajem i na świat.

O międzynarodowych programach i partnerstwach

Oferujemy najbardziej innowacyjne, dynamiczne programy dostępne obecnie. Wierzymy, że najlepszym sposobem na naukę języka lub kultury jest życie nią. Oprócz bogatego harmonogramu wycieczek, które wprowadzają studentów do Bostonu, silnego programu życia mieszkalnego i szerokich możliwości wymiany kulturalnej, Tufts oferuje niezrównany wydział.

Wydział

Wszyscy członkowie naszego wydziału to profesjonalni instruktorzy języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Nasze zajęcia z języka angielskiego prowadzone są przez oddanych instruktorów, którzy wykorzystują swoją wyobraźnię i doświadczenie, aby zmaksymalizować potencjał uczenia się każdego ucznia. Programy języka angielskiego Tufts są innowacyjne pod względem łączenia materiałów w klasie z doświadczeniem z życia codziennego.

Zajęcia dodatkowe

Czas na lekcjach jest uzupełniony szeregiem zajęć w świecie rzeczywistym, które pomogą Ci żyć językiem w miarę jego nauki. Będziesz mówić i używać języka każdego dnia, co jest naturalnym sposobem na poprawę swoich umiejętności i pewności siebie. Od wciągających zajęć po ekscytujące wycieczki terenowe i wieczorne dyskusje na temat amerykańskiego życia i zwyczajów, pomagamy Ci poznać język i kulturę, jaką jest Ameryka.

Lokalizacje

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    pytania