Keystone logo
Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

Institute of Technology Sligo

Wstęp

Ponieważ pierwszy otwarty we wrześniu 1970 roku, IT Sligo był jednym z Irlandia„S wiodących instytucji trzeciego poziomu. Studenci są w centrum tego, co robimy. Jest domem dla 6000 uczniów w programach w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin praktyk zawodowych Instytutu. Spośród nich 2000 studiuje w Internecie.

W IT SligoBędziesz poznać swoich wykładowców, jak i swoich kolegów. Tutaj tworzą sieć przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie.

IT Sligo Jest to miejsce, które pomogą Ci wyprzedzić w świecie pracy z lokowania przemysłu. Dzięki naszym bliskich kontaktów i współpracy z wiodących firm badawczych i dużych pracodawców, możemy zaoferować Państwu szeroką gamę możliwości.

IT Sligo Jest również zaciekle ambitny instytucja trzeci poziom. Praca w kierunku ponownego wyznaczenia jako Technological University, o 60 mln € inwestycji w obiektach kampusu w ciągu ostatniej dekady stworzył wspaniałe środowisko uczenia 21st century.

Nie ma jeszcze stoi. Po drugiej stronie Instytutu trzech Szkoły Nauk w biznesie i Nauk Społecznych; Inżynieria & Design; i Nauki, IT Sligo są stale zwiększając swoje kursy i udogodnienia, aby zapewnić ogólny pakiet, który odpowiada potrzebom studenta dziś - i jutro.

Sześć powodów, aby wybrać IT Sligo

  1. Użyteczność i różnorodność naszych kursów - Ściśle współpracujemy z przemysłem, aby dostosować nasze kursy, tak aby po przejściu masz kwalifikacje, które pracodawcy uznają i chcą.
  2. Nasz personel dydaktyczny - obecni uczniowie konsekwentnie podkreślają jakość personelu dydaktycznego i wykładowego jako jedną z największych zalet IT Sligo.
  3. To osobiste - Małe klasy oznaczać studenci korzystają z indywidualnej opieki i wsparcia ze strony naszego oddanego personelu.
  4. Cool Campus - Nasz nowoczesny kampus uniwersytecki o powierzchni 72 akrów ciągle ewoluuje w celu odzwierciedlenia potrzeb studenta XXI wieku. Wszystko jest w odległości spaceru - w tym centrum Sligo
  5. World Class Ambicje - Poza tym, że w Irlandii uznawane nr 1 miejsce na cyfrowym (Online) edukacja, IT Sligo wyprodukował międzynarodowo uznanych badania przełomową w Nauce i Archeologii w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
  6. A Home From Home - Jako miejsce zamieszkania, Sligo szczyci się jednym z najbardziej przystępnych, atrakcyjnych i tętniących życiem opcji stylu życia. Tutaj istnieje wiele wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów.

Lokalizacje

  • Ash Lane, F91 YW50, Sligo

pytania