Keystone logo
Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Wstęp

W ITE staramy się, aby nauka była zarówno przyjemna, jak i istotna dla Twojej przyszłej kariery. Robimy to, przenosząc Twoje przyszłe miejsce pracy do naszych kampusów. A ponieważ przejście ze szkoły do kariery jest dużym krokiem, staramy się, aby było to płynniejsze, projektując nasze kursy z myślą o Tobie.

ITE oferuje blisko 100 kursów w trzech najnowocześniejszych uczelniach. Kursy te są pogrupowane w klastry zawodowe - nauki stosowane i o zdrowiu, biznes i usługi, projektowanie i media, elektronika i technologie informacyjne, inżynieria i hotelarstwo. Nasze uznane w branży certyfikaty w tych obszarach umiejętności pomogły absolwentom i dorosłym uczącym się cieszyć się lepszymi perspektywami zawodowymi i rozwojem kariery.

Oprócz kursów na poziomie Nitec i Higher Nitec oferujemy również kursy na poziomie Diploma. Obecnie mamy trzy kursy Technical Diploma we współpracy z prestiżowymi zagranicznymi instytucjami oraz 24 ITE Work-Study Diploma wspólnie opracowane i prowadzone przez naszych partnerów branżowych i ITE.

Aby zapewnić więcej Pathways i szersze możliwości rozwoju umiejętności, zwiększyliśmy spektrum kursów Higher Nitec i liczbę kursów stażowych. Umożliwiliśmy również tym, którzy wykazują zainteresowanie i zdolności, wzięcie udziału w kursie poprzez nasze ćwiczenie wczesnej rekrutacji. Zrobiliśmy to wszystko, aby zarówno nowi studenci, jak i absolwenci ITE mogli z niecierpliwością oczekiwać na podniesienie swoich umiejętności, niezależnie od stylu uczenia się.

Lokalizacje

  • Singapore, Singapur

pytania