Keystone logo
Institute Of Directors Dyplom w zakresie kierowania firmą
Institute Of Directors

Dyplom w zakresie kierowania firmą

Douglas, Wyspa Man

Request duration

Język angielski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dyplom w zakresie kierowania firmą to możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na podstawie Certyfikatu w realistycznym i bezpiecznym środowisku. Zachęca do wsparcia, wyzwania i stymulacji w grupie rówieśniczej, odzwierciedlając na wiele sposobów działanie tablicy.

Podejmij wyzwanie i wykorzystaj wiedzę zdobytą podczas pracy jako dyrektor w zastosowany i dynamiczny sposób dzięki kwalifikacjom IoD Diploma in Company Direction na poziomie 11 (SCQF).

Replikując kwestie „prawdziwej” organizacji, zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które nie tylko pozwoli Ci osiągnąć kwalifikacje na światowym poziomie, ale także wywrze znaczący wpływ na skuteczność Twojej rady.

Otrzymasz informację zwrotną na temat swoich wyników jako członka zarządu i wrócisz do swojej organizacji, gotowy do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom z większą wiedzą i pewnością.

Ten trzydniowy moduł Diploma in Company Direction zapewnia wyjątkową okazję do przetestowania swoich umiejętności, działając jako członek zarządu, aby stawić czoła prawdziwym scenariuszom w sali posiedzeń zarządu, odzwierciedlając na wiele sposobów działanie zarządu.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Dyplom z produkcji filmowej - Reżyseria dla rozszerzonej rzeczywistości
    • Toronto, Kanada
  • Dyplom: Drugi rok reżyserii lub zdjęć
    • Bromma, Szwecja