Keystone logo
International Institute of Business & Technology - Australia

International Institute of Business & Technology - Australia

International Institute of Business & Technology - Australia

Wstęp

Międzynarodowy Instytut Biznesu i Technologii (IIBT) jest bardzo szanowany, rząd zatwierdził szkolnictwa wyższego oraz kształcenia i szkolenia zawodowego z dostawcą programów sprzed uczelni, pierwszy rok uczelni i angielskim.

Oferujemy w pełni akredytowanych i uznawanych dyplomów i świadectw w kraju, w tym dyplom Business Administration języka angielskiego ogólnego i certyfikaty III i IV, w Akademickim angielskim. Nasze programy przeznaczone są do wyposażenia cię z podstawowymi umiejętnościami dla uczelni i pomyślne zakończenie naszych programów gwarantuje Ci wejście do jednej z uczelni partnerskich IIBT za.

Badanie z IIBT na naszej nowej celu budowy zakładu high tech w Victoria Park na obrzeżach Perth CBD i korzystać z najlepszych w nauce środowiska z najwyższej klasy kadry dydaktycznej.

IIBT Stypendia

Badania pokazują nam, że najlepsze wyniki w życiu i na uczelni nie zawsze są najlepsi studenci w liceum. W uznaniu tego IIBT opracowała szereg stypendiów mających na celu rozpoznanie możliwości osiągnięcia w zakresie osób.

Stypendia te wszystkie zastosowania do IIBT Diploma of Business Administration (DIP BA), które jest wyższe kwalifikacje równorzędne z pierwszego roku studiów uniwersyteckich. Na sukces absolwentów kończących będzie wyrazić w jednym z wielu najlepszych uczelni bezpośrednio do drugiego roku, w tym Curtin i ECU w WA. Dip BA Biznes oparty kwalifikacje, ale uczniowie mogą wyrazić do większości kierunków studiów na ECU i wielu firm i kursy Humanity w Curtin z pełnej ulgi. Proszę porozmawiać z doradcą zawodowym w IIBT uzyskać więcej informacji.

Stypendium Frank Pyke

Frank Pyke Stypendium ma na celu nagradzanie i promowanie Zachodnia Australijskie szkoły osiągających wiek i starsze, które nie są uznane przez zwykłych środków, takich jak Atar punktów.

Typ studentów: studenci domowe Otwórz do: jednej stypendium za WA szkoły i dwa w wieku dojrzałym. Dotyczy przedmiotów: DIP BA Wynoszą: 20% dotacji z opłaty za kurs. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Prezydent stypendialny

Prezydenci Stypendium jest uznanie osiągnięć w nauce w wysokiej studentów międzynarodowych. Studenci osiągający najlepsze stopnie w ich trakcie do domu kraj / uczelni lub w górę 10% ich języka angielskiego w kohorcie w IIBT języka angielskiego kolegium mają prawo do tego stypendium.

Typ uczeń: International Student Otwórz do: Top 10% studentów w grupie pacjentów w Akademickim angielski na IIBT lub studentów osiągających większe niż 85% w ich High School Graduate egzaminu. Dotyczy przedmiotów: DIP BA Wynoszą: 20% zmniejszenie opłaty za kurs. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Fred Emery Excellence Stypendium za osiągnięcia w Akademickich

Fred Emery Doskonałość w Academic Achievement Stypendium jest przeznaczone do nagradzania uczniów wysoką wydajność i dojrzałych osobników w wieku, który poprzez swoje badania, które wykazały wyjątkową osobistego wysiłku, determinacji i zaangażowania.

Typ studentów: studenci domowe Otwórz do: Wysokie osiągnięć akademickich i innych osób osiągających wysokie. Szkoła musi mieć zasady i lub innego odpowiedniego poparcia. Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

IIBT Wsparcie finansowe stypendialny

Stypendium jest przeznaczone do wspierania studentów, którzy nie są w stanie pokryć koszty szkolnictwa wyższego ze względu na trudności finansowe.

Typ studentów: Studenci aktualnie uczestniczących krajowych i międzynarodowych studentów. Otwarte dla: przyszłych i obecnych krajowych i międzynarodowych zapisanych studentów. Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Stypendium IIBT damska

Stypendium jest przeznaczone dla dojrzałych kobiet w wieku (20 lat), którzy wcześniej nie mieli szansy na naukę na poziomie szkolnictwa wyższego.

Typ studentów: studenci domowe Otwarte dla: dojrzały wiek kobiet (20yo +) Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

IIBT Pozyskanie stypendialny

Stypendium jest przeznaczone dla rdzennych ludzi, którzy są w stanie wykazać zobowiązanie do rdzennej społeczności i zobowiązanie do nauki na poziomie szkolnictwa wyższego.

Typ studentów: studenci rdzenni domowe Otwarty: do wszystkich ludzi tubylczych Australii Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Wszystkie stypendia wymagają wnioskodawcy muszą spełniać akademickie i angielskich wymogów oczywiście oprócz konkretnych kryteriów stypendium im się ubiegamy.

Lokalizacje

  • Perth

    Perth Campus, 350 Albany Highway, Victoria Park , 6100, Perth

    pytania