Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Wstęp

Witamy w trybie online. Witamy w ICEP Europe .

73628_AboutUs.jpg

ICEP Europe jest zaufanym źródłem kształcenia ustawicznego online i rozwoju zawodowego dla nauczycieli i sprzymierzonych profesjonalistów, którzy pracują z dziećmi i młodzieżą. Specjalizując się w psychologii i specjalnych potrzebach, nasze kursy są opracowywane i prowadzone przez wiodących praktyków w swoich dziedzinach. Naszym celem jako organizacji jest pomoc wszystkim dzieciom w osiągnięciu ich pełnego potencjału poprzez ciągły rozwój zawodowy najwyższej jakości.

Wszystkie nasze kursy są dostarczane za pomocą przyjaznej dla użytkownika i najnowocześniejszej technologii, dzięki czemu masz kontrolę nad tym, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. Nasze kursy koncentrują się na praktycznych zagadnieniach i dotyczą rzeczywistych problemów, przed którymi stoją nauczyciele. Korzystając z najnowszych badań, szybko prześledzimy najnowsze informacje w klasie. ICEP Europe dąży do doskonałości w edukacji; nasz oddany personel i innowacyjne środowisko nauczania online pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości edukację, która ma znaczenie.

Nasze kursy uniwersyteckie zapewniają światowej klasy naukę, silną akredytację i współpracę, a także dadzą Ci specjalistyczne kwalifikacje w zakresie specjalnych potrzeb edukacyjnych. Zbuduj swoją wiedzę, pewność siebie i kompetencje dzięki jednemu z naszych kursów we współpracy z University of East London lub Hibernia College.

73630_AboutUs2.jpg

Wyobraź sobie, że zapisujesz się do klasy, która spotyka się, kiedy pasuje do twojego planu zajęć i pasuje do twojego intensywnego, nacechowanego czasem stylu życia. Wyobraź sobie, że masz dostęp nie tylko do ogromnego zasobu aktualnych badań i myślenia w twojej dziedzinie, ale także masz nauczyciela, który będzie Cię prowadził i ułatwił, gdy będziesz uczyć się, czego potrzebujesz, aby uczyć się we własnym tempie. Teraz wyobraź sobie, że dzieje się to w Twoim domu, biurze lub w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu.

ICEP Europe oferuje elastyczne rozwiązania online do nauki, dostosowane do indywidualnych potrzeb osób, które muszą sprostać wyzwaniom związanym z pracą z dziećmi i młodzieżą. Kursy ICEP Europe są demistyfikowane, ale pozostają wierne najnowszej nauce w tej dziedzinie i oferują praktyczne i odpowiednie rozwiązania. Są opracowane dla każdego, kto musi nauczyć się sprawdzonych metodologii radzenia sobie z indywidualnymi sytuacjami w dniu pracy lub w domu.

Lokalizacje

  • Kildare

    ICEP Europe, Unit K2, Maynooth, Co. Kildare, W23 T3C7 Maynooth Business Campus, , Kildare

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania