Keystone logo
Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Wstęp

Instytut Saragossie

IAMZ jest jednym z czterech śródziemnomorskich Agronomicznych Instytutów CIHEAM (International Centre for Advanced Studies Centre Śródziemnego Agronomic), międzynarodowa organizacja międzyrządowa -founded w 1962 roku na wspólnej inicjatywy OECD i Rady Europa- tym zadaniem jest rozwijanie współpracy między krajami basenu Morza Śródziemnego poprzez szkolenia podyplomowego i promocji wspólnych badań w dziedzinie rolnictwa, żywności i zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy światowym zespół 25 specjalistów z ponad 40-letnie doświadczenie w stałej szkolenia podyplomowego, badań naukowych i współpracy międzynarodowej.

Nasze obszary specjalizacji jest produkcja roślin, hodowla zwierząt, środowiska, rybołówstwa i akwakultury, a także nauki, technologii i marketingu produktów spożywczych.

Co mamy robić?

Szkolenie jest sercem biznesu IAMZ według międzynarodowego i interdyscyplinarnego podejścia. Każdego roku otrzymujemy ponad 400 uczestników i 250 profesorów zaproszono około 80 krajów. Oferujemy rozbudowane kursy dla profesjonalistów i programów Master of Science. Promujemy i koordynować wspólne projekty badawcze, a także kilka innych wspólnych działań. Wiele z tych działań są prowadzone we współpracy z instytucjami krajowymi i międzynarodowymi i odbywają się w IAMZ lub innych ośrodków partnerskich krajach śródziemnomorskich.

Obecnie oferta 8 programów Master of Science (4 Masters rocznie w ciągu dwóch lat). Organizujemy również corocznie około 12 krótkich kursów dla specjalistów w kwestiach naukowych i zaawansowanych technik.

Jesteśmy również doskonałymi partnerami szkoleniowe, jak pracować z uniwersytetów, firm prywatnych i innych organizacji międzynarodowych (OECD, FAO, ONZ, WTO, EFSA, WE, ICARDA, EAAP itp) poprzez projekty i sieci badawczych w celu opracowania i dostosowania kursów i szkoleń zgodnie z potrzebami i celami naszych partnerów, w szczególności w celu upowszechniania wyników swoich projektów i działań sieciowych.

Lokalizacje

  • IAMZ-CIHEAM Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza. Av. Montañana 1005, 50059, Zaragoza

pytania