Keystone logo
Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

Wstęp

O Hudson County Community College

Hudson County Community College jest publicznym, wszechstronnym miejskim college'em społecznościowym zaangażowanym w oferowanie wysokiej jakości programów, które są przystępne, dostępne i skoncentrowane na społeczności. Studenci HCCC mogą realizować kursy na dwóch kampusach, z których oba znajdują się w bliskiej odległości od węzłów komunikacji miejskiej.

College obsługuje mieszkańców i przedsiębiorstwa Hudson County, jednego z najbardziej zaludnionych i zróżnicowanych etnicznie obszarów Ameryki. Nasze ciało studenckie odzwierciedla skład hrabstwa Hudson: nieco ponad 50% jest pochodzenia latynoskiego, około 16% afroamerykańskiego, 11% białego i 8% azjatyckiego/amerykańskiego/wysp Pacyfiku. Ponad jedna trzecia studentów HCCC urodziła się poza granicami Stanów Zjednoczonych i zgłosiła prawie 105 różnych krajów jako miejsce urodzenia. Sześćdziesiąt procent studentów Kolegium to kobiety.


Semestr jesienny 2011 został otwarty z rekordowym zapisem ponad 9,400 studentów, z których 97% stara się o stopnie naukowe. Studenci HCCC biorą więcej godzin kredytowych w semestrze niż kiedykolwiek wcześniej, a pod względem ekwiwalentów pełnego czasu pracy, Kolegium zajmuje obecnie ósmą pozycję wśród największych uczelni społecznych w New Jersey. W maju 2011 roku College miał największą w historii klasę absolwentów - ponad 1000 studentów!

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

W ciągu ostatnich kilku lat, HCCC opracował bezprecedensowy wzrost w swojej ofercie kursów, ustanowił centralny program doradczy, zreorganizował działalność studencką i programy rządowe, i rozszerzył liczbę i jakość swoich obiektów. Oprócz zajęć dziennych i wieczorowych, Kolegium zapewnia teraz studia przez siedem dni w tygodniu, a jego oferta kursów online została w pełni zrealizowana....

HCCC jest w pełni akredytowany przez Komisję Szkolnictwa Wyższego Middle States Association of Colleges and Schools. Inne akredytacje obejmują Komisję Akredytacyjną Technologii Rady Akredytacyjnej Technologii Inżynieryjnych; Komisja Akredytacyjna Narodowej Ligi Pielęgniarstwa; i Komisja Akredytacyjna Opieki Oddechowej.

Hudson County Community College od dawna słynie ze swojego Instytutu Sztuki Kulinarnej. Wielokrotnie nagradzany, uznany w kraju program nauczania CAI jest jednym z zaledwie dwóch programów w regionie Nowego Jorku, który został akredytowany przez American Culinary Federation Accrediting Commission. Studenci CAI mogą realizować różne jednosemestralne i jednoroczne certyfikaty, jak również dwuletnie stopnie naukowe. Umowa artykulacyjna z Fairleigh Dickinson University umożliwia studentom CAI zdobycie tytułów licencjackich i magisterskich, podczas gdy nadal studiują na terenie HCCC Culinary Arts Institute. CAI zapewnia również zarówno certyfikat, jak i programy AAS w Hospitality Management.

HCCC Community Education Division pracuje w połączeniu z CAI, oraz w partnerstwie z wieloma lokalnymi grupami opartymi na społeczności, aby zapewnić szkolenie, gotowość do pracy / instrukcje umiejętności życiowych, oraz egzaminy certyfikacyjne, aby pomóc kobietom i ich rodzinom osiągnąć samowystarczalność i żyć w sposób satysfakcjonujący i produktywny.

College's Center for Business & Industry (CBI) ma na celu zapewnienie społeczności Hudson County wykwalifikowanej i wykształconej siły roboczej, która pozwoli obszarowi prosperować i rozwija i dostarcza zajęcia edukacyjne i programy, aby spełnić potrzeby edukacyjne przedsiębiorstw, organizacji i osób.

Oprócz oferowania jednego z najbardziej rozbudowanych programów pomocy finansowej, Fundacja Hudson County Community College zapewnia stypendia dla zasłużonych studentów. Fundacja HCCC przyznała $1,25 mln w stypendiach dla ponad 1000 studentów.

Poznaj HCCC

Gdy rozważasz Hudson County Community College (HCCC), dwa słowa przyjdą Ci na myśl: academic excellence. Oferowanie wysokiej jakości edukacji jest naszym głównym priorytetem w HCCC. Jednak podczas poznawania HCCC przyjdą Ci na myśl także dwa inne słowa: wygoda i przystępność. Nasz piękny miejski kampus Journal Square (nasz główny kampus) jest dogodnie położony w sercu Hudson County, mniej niż 20 minut od Nowego Jorku i międzynarodowego lotniska Newark Liberty, i jest łatwo dostępny za pośrednictwem PATH, pociągu lub autobusu. Kiedy już będziesz na kampusie, zobaczysz jak łatwo jest się po nim poruszać. Nasze cztery kampusy satelitarne są strategicznie zlokalizowane w całym Hudson County, więc niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz dostęp do naszych kampusów i programów.

Uczęszczaj na studia według własnego planu

W HCCC ułatwiamy Ci zdobycie certyfikatu lub stopnia naukowego, oferując ponad 300 kursów dziennych, wieczorowych i weekendowych, kredytowych i niekredytowych, które pasują do Twojego harmonogramu i budżetu. Nasze klasy są małe, ze średnią 18:1 stosunkiem uczeń/nauczyciel dla zagwarantowania indywidualnej uwagi. Jeśli przyjazd do kampusu jest dla Ciebie trudny, oferujemy również kursy dyplomowe online. Niezależnie od tego, czego wymaga Twój styl życia, pomożemy Ci ustalić harmonogram, który będzie działał w ramach Twojego harmonogramu, Twojego budżetu i Twojego życia.

Najlepsze ze wszystkich, w HCCC, można wybrać z ponad 60 programów stopni i certyfikatów, w tym naszych flagowych programów kulinarnych i pielęgniarskich. Wielu naszych studentów decyduje się na kontynuowanie edukacji po ukończeniu HCCC; zarówno Fairleigh Dickinson University, jak i New Jersey City University przyjmują transferujących studentów HCCC do swoich czteroletnich i magisterskich programów studiów, a obie oferują pakiety stypendialne.

Przystępność i elastyczność

Wiemy, jak kosztowna może być edukacja w college'u, ale uważamy, że znajdziesz HCCC, aby być najlepszą wartością dla swoich pieniędzy. Będziesz mile zaskoczony, aby dowiedzieć się HCCC ma przystępne czesne w okolicy. A czy wiesz, że 80 procent naszych studentów studiów dziennych otrzymuje pomoc finansową? Nasi doświadczeni doradcy pracują z każdym studentem indywidualnie, pomagając znaleźć pakiety pomocy finansowej, pracę w niepełnym wymiarze godzin i stypendia, aby złagodzić koszty uczęszczania na studia. Oferujemy również specjalną pomoc w nauce i / lub zwolnienia dla weteranów i bezrobotnych. Chcemy, aby każdy, kto chce uczęszczać do HCCC, nie mógł sobie pozwolić nie na uczęszczanie do HCCC.

Po zbadaniu HCCC, zobaczysz, że jest to wyraźnie pierwszy wybór dla twojej edukacji.

Lokalizacje

 • Jersey City

  70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

 • Union City

  4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Union City

   Online, 07087, Union City

   pytania