Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Wstęp

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) jest wiodącą instytucją projektową w ramach Grupy VTC. Zapewnia wysokiej jakości edukację, aby kultywować wiedzę i profesjonalizm, pielęgnując wschodzące talenty, które stanowią podstawę branż kreatywnych w Hongkongu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w edukacji projektowej HKDI łączy mocne strony swoich działów projektowych – architektury, projektowania wnętrz i produktów, projektowania komunikacji, mediów cyfrowych oraz projektowania mody i wizerunku – aby zapewnić ponad 20 programów projektowania. Wysoce elastyczny w zakresie artykulacji i zaawansowanej edukacji HKDI oferuje studentom trzyletnie studia wyższe Pathway od Higher Diploma do rocznych stopni licencjackich oferowanych przez renomowane uniwersytety w Wielkiej Brytanii.

HKDI przyjmuje podejście „myśl i zrób” poprzez współczesny program nauczania i aktywną współpracę z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami akademickimi i przemysłowymi. Studenci mają możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i udziału w globalnych programach wymiany, aby poszerzyć swoje horyzonty, jednocześnie wzmacniając ich kreatywne myślenie i wrażliwość społeczną.

Dynamiczne środowisko uczenia się

HKDI rozpoczęło rok akademicki 2010/11 w swoim nagradzanym nowym kampusie w Tiu Keng Leng. Kampus ma na celu zapewnienie najbardziej dynamicznego środowiska edukacyjnego dla wysokiej jakości edukacji projektowej.

Programy jakości i wsparcie dla studentów

Nasz program nauczania został opracowany przy udziale liderów branży, aby zapewnić jego trafność i zdolność reagowania na zmiany w branży. HKDI są gwarantowane przez Radę ds. Akredytacji Kwalifikacji Akademickich i Zawodowych w Hongkongu.

Naszym studentom i absolwentom zapewniamy doradztwo i wsparcie rozwoju zawodowego. Dzięki porozumieniom z renomowanymi zagranicznymi uniwersytetami absolwenci HKDI Higher Diploma mogą uczestniczyć w lokalnych kursach uzupełniających i uzyskać kwalifikacje w ciągu jednego lub dwóch lat.

Kreatywność w działaniu

HKDI obejmują zajęcia rozwijające umiejętności kreatywnego myślenia i podejmowania decyzji, wrażliwość kulturową i globalną perspektywę. Doświadczenie HKDI opiera się na podejściu typu „pomyśl i zrób”, które pozwoli Ci rozwinąć pasję do projektowania, jednocześnie przekazując umiejętności i wiedzę potrzebną do odniesienia sukcesu.

Ceniony wybór do sukcesu

Design może zaoferować satysfakcjonującą i satysfakcjonującą karierę. Cieszymy się, że będziesz członkiem rodziny HKDI .

Lokalizacje

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    pytania