Keystone logo
Henry Ford College

Henry Ford College

Henry Ford College

Wstęp

wrjg

Henry Ford College (HFC) jest Dwuletni publiczna uczelnia znajduje się w Dearborn, Michigan. Kolegium, Założony w 1938Jest akredytowany przez North Central Association of Colleges and Schools i Komisji na Michigan College Akredytacji. Szkoła została pierwotnie nazwany Fordson Junior College, gdy otworzył swoje podwoje w 1938 roku. Później, Kolegium przyjęło nazwę Dearborn Junior College w 1946 roku. Stało Henry Ford Community College w 1952 roku, nazwany na cześć Henry'ego Forda Szkoły Handlu które zamknięto, a jego aktywa zostały przeniesione do Dearborn Public Schools Board of Education. W maju 2014 roku został przemianowany College Henry Ford College.

HFC poświęcona jest przygotowanie uczniów do szybko zmieniającego się świata i miejsca pracy poprzez oferowanie programów ponad 120 Associate Degree, kariery i transferu uniwersytet. Ponadto uczelnia oferuje studia licencjackie w Nauce i hotelarstwo Kulinarnej Studies in, a także 3 + 1 z partnerami programów uniwersyteckich. HFC Ponadto specjalizuje się w niestandardowych szkoleń HR dla rozwoju biznesu i przemysłu. Szkoła jest akredytowana przez Higher Learning Komisji. Od swojego powstania w 1938 roku, HFC jest bramą do tysięcy studentów, którzy poszukują niedrogich, wysokiej jakości kształcenia pomaturalnego.

HFC oferuje zajęcia na dwóch uczelniach położonych w Dearborn. HFC„S Główny kampus znajduje się na południowo-zachodnim narożniku Ford Road i Evergreen, na północ od University of Michigan-Dearborn kampusu. East Campus jest domem HFC„S Michigan Technical Education Center (M-TEC) i state-of-the-art budynek Nursing. East Campus położony jest na Schaefer drogi tuż na północ od Rotundy.

Lokalizacje

  • Detroit

    5101 Evergreen Rd. Dearborn, MI 48128, Detroit

    pytania