Keystone logo
Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Hennepin Technical College

Wstęp

Witamy w Hennepin Technical College (HTC). Wybrałeś jedną z najbardziej przystępnych cenowo instytucji akademickich w Minnesocie, która zmienia oblicze siły roboczej i gospodarki. Studenci mają dostęp do doskonałych programów akademickich, które przygotowują ich do poszukiwania i dobrze płatnej pracy. Poza kształceniem ogólnym i programem Minnesota Transfer Curriculum (MnTC), HTC oferuje stopnie naukowe w ponad 45 programach, takich jak produkcja i technologia inżynieryjna, pielęgniarstwo praktyczne, asystent dentystyczny i organy ścigania.

Nasze programy edukacji technicznej zapewniają długoterminowe możliwości kariery. Zajęcia oferowane są zarówno w dzień, jak i wieczorem w kampusach Brooklyn Park i Eden Prairie, jako dodatek do naszych wirtualnych programów edukacyjnych. Jakość edukacji w HTC podnosi kadra, która jest ekspertem w swoich dziedzinach. HTC obsługuje rosnącą różnorodną populację studentów w troskliwym środowisku. HTC to miejsce, w którym pracownicy i wykładowcy znają Twoje imię, rozmawiają z Tobą na korytarzu, a przede wszystkim dbają o Ciebie i Twój sukces.

Stworzyliśmy dynamiczne partnerstwa z okręgami szkolnymi, ustawodawcami i sektorem prywatnym. Partnerstwa te wspierają uczelnię w zakresie opcji kształcenia pomaturalnego (PSEO), rejestracji, wytrwałości studentów, ukończenia studiów i pośrednictwa pracy. HTC utrzymuje stałe relacje z naszymi absolwentami. Nasi absolwenci pozostają aktywni w uczelni, korzystając z naszego centrum kariery i możliwości uczenia się przez całe życie. Dołącz do nas i pozwól nam rozpalić Twoją karierę.

Hennepin Technical College - tworzenie możliwości dzięki zaawansowanej technologii, przywództwu i różnorodnym społecznościom.

Lokalizacje

  • Brooklyn Park

    Brooklyn Boulevard,9000, 55445, Brooklyn Park

    pytania