Keystone logo
Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Hanken School of Economics

Wstęp

Jeśli Hanken

Hanken jest wiodącym, międzynarodowym akredytowana uczelnia z ponad 100-letnim doświadczeniem w dziedzinie kształcenia i badań w dziedzinie ekonomii. Badanie jest międzynarodowo wysoki standard i jest podstawą dla całej naszej edukacji. Hanken ma ścisłej współpracy z sektorem biznesu i aktywnej sieci absolwentów 12.000 absolwentów pracujących w ponad 60 różnych krajach. Szkoła działa zarówno w Helsinkach i Vaasa.

Badania HANKEN prowadzona jest w pięciu instytucji specjalnym profilu czterech wybranych obszarach siły. W wielu przypadkach, nasze badacze przedstawiają absolutnej krawędzi tnącej. Dobrą współpracę ze środowiskiem biznesu znajduje odzwierciedlenie zarówno w wspólnych badań w programie partnerskim współdziałanie uczelni przewiduje, a także we wsparciu, jakie otrzymujemy w naszej fundraisingu.

Hanken jest jako pierwszy w Finlandii, która wprowadziła pobytu granicą jako integralnej części stopnia. Studenci mają wyjątkową okazję do tworzenia własnych międzynarodową sieć życia, przechodząc na giełdzie lub staż za granicą. Te całe życie kontakty związane zarówno na Hanken i międzynarodowym jest jeden, który przenika studia i przyczyniają się do Hankenalumnernas międzynarodowym dobrej pozycji na rynku pracy. Poprzez naszych absolwentów, możemy zagwarantować, że sieć można dostać się z niego z Hanken nie połamane, ale poszerzony i połączony utrzymane uniwersytet, nawet po ukończeniu studiów.

Jako uczelnia Hanken posiada bezpieczny fundament o światowej renomie, która znajduje odzwierciedlenie w naszych międzynarodowych akredytacji, solidnej bazy finansowej i naszych cennych sieci krajowych i międzynarodowych w celu wspierania międzynarodowej doskonałości badań i edukacji konkurencyjnej. Cenimy naszych partnerów w akademickim a przemysłem i poświęcić się do naukowców i studentów z nas, aby być w stanie uzyskać wysokiej jakości edukacji i budowania konstruktywnych zawodowe i osobiste sieci.

Akredytacje

Lokalizacje

  • Arkadiankatu 22 , FIN-00101, Helsinki

pytania