Keystone logo
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Wstęp

Witamy w HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) to międzynarodowa, aktywna i nowoczesna instytucja zlokalizowana w południowej Finlandii. Nasza długa historia sięgająca 1840 roku pozwoliła nam stać się konkurencyjnym, nowoczesnym uniwersytetem o uznanej na całym świecie jakości nauczania. HAMK posiada siedem kampusów zlokalizowanych w malowniczym miasteczku nad jeziorem Hämeenlinna w południowej Finlandii i wokół niego, które ma dobre połączenia komunikacyjne z resztą kraju. Wszystkie nasze kampusy są wyposażone w najnowszą technologię, aby zapewnić naszym studentom pełny potencjał i radość z pobytu w HAMK . Oferujemy 9 programów licencjackich i dwa studia magisterskie w języku angielskim, z naciskiem na zwiększanie wszechstronnych umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia, innowacji i przedsiębiorczości. Możesz ukształtować swój program studiów, aby pasował do twoich przyszłych aspiracji, za pomocą przedmiotów międzydyscyplinarnych.

Międzynarodowy Uniwersytet

Zapraszamy studentów z całego świata. Mamy ponad 600 międzynarodowych studentów z ponad 60 krajów, którzy wzbogacają międzynarodowe środowisko HAMK . Oferujemy globalne środowisko, w którym studenci spotykają się z różnymi perspektywami kulturowymi i zdobywają międzynarodowe kontakty, które są cenione przez pracodawców na całym świecie.

Studia z HAMK

HAMK oferuje 11 kierunków studiów z zakresu inżynierii, biznesu, informatyki, projektowania, rolnictwa i leśnictwa. Dzięki szerokiej gamie możliwości specjalizacji w wybranych dziedzinach, studenci mogą naprawdę w pełni wykorzystać swoje mocne strony i przyszłe aspiracje. Wszystkie studia w HAMK łączą teorię, praktykę i powiązania z życiem zawodowym. Pod koniec studiów absolwenci zdobyli nie tylko wiedzę, ale umiejętności i zrozumienie życia zawodowego w swojej branży oraz zdobyli kilka ważnych kontaktów do przyszłego zatrudnienia. Podczas studiów studenci realizują projekty dla firm i ćwiczą swoje umiejętności tak, jak gdyby byli zatrudnieni. Te praktyczne studia, z których znane są uniwersytety nauk stosowanych, są korzystne dla studentów i przemysłu. HAMK posiada również 4 jednostki badawcze, które ściśle współpracują z naszymi zagranicznymi studentami w różnych projektach i zadaniach.

System Jakości HAMK

Systemy jakości fińskich instytucji szkolnictwa wyższego są systematycznie kontrolowane przez Fińskie Centrum Ewaluacji Edukacji. Na podstawie oceny zespołu audytowego HAMK była pierwszą w historii uczelnią wyższą w Finlandii, która uzyskała poziom „doskonały” w obszarze ewaluacji – edukacja.

Koniecznie śledź nas na Snapchacie, a także na Instagramie, Facebooku i TikToK

Instagram: HAMK_UAS, #hamkstoriesinternational

Facebook: Uniwersytet Nauk Stosowanych w Häme

TikTok: hamk_uas

Lokalizacje

  • Visamäentie 35, 13101, Hämeenlinna

  • Kaartokatu 2, 11100, Riihimäki

  • Tietotie 1, 37630, Valkeakoski

  • Wahreninkatu 11, 30100, Forssa

  • Mustialantie 105, 31310 Mustiala, Finland, 31310, Mustiala

  • Saarelantie 1, 16970, Evo

pytania