Keystone logo
© Shahar Regev
Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Wstęp

Hadassah Academic College Jerusalem (HAC) to multidyscyplinarna instytucja, która szczyci się zróżnicowaną grupą studentów ze wszystkich środowisk i religii, a także rosnącą międzynarodową populacją studentów z całego świata. Jako wyjątkowa uczelnia akademicka w sercu Jerozolimy jesteśmy zobowiązani do tworzenia równych szans dla wszystkich naszych studentów, jednocześnie zachęcając do poszanowania różnorodności. Obejmuje to nacisk na wzajemne zrozumienie między uczniami a społecznością lokalną.

Nasz model akademicki koncentruje się na szkoleniu nowych pokoleń wykwalifikowanych specjalistów, kładąc jednocześnie nacisk na doskonałość i innowacyjność w nauczaniu, naukach ścisłych i zajęciach naukowych. Oferujemy szeroką gamę programów studiów licencjackich i magisterskich w naszym lokalnym języku, a także rosnącą liczbę programów w języku angielskim i międzynarodowych, w tym indywidualne kursy i stopnie naukowe. Te międzynarodowe programy obejmują różnorodne warsztaty, kursy akademickie i techniczne. Oprócz tych prowadzonych przez nasz wewnętrzny wydział, regularnie gościmy międzynarodowych ekspertów w swoich dziedzinach jako gościnnych wykładowców na tych kursach. Ponadto współpracujemy z wieloma międzynarodowymi instytucjami szkolnictwa wyższego na wspólnych kursach z programami wymiany wykładowców i studentów.

Otwarta do rejestracji w tym roku, nasza uczelnia oferuje dwa hybrydowe lub w pełni internetowe programy międzynarodowe:

 • Pełny tytuł magistra (program hybrydowy – online z rocznym 10-dniowym skróconym okresem klinicznym): Masters of Optometry and Vision Sciences, M.Optom*
 • Kurs indywidualny (całkowicie online): obrazowanie cyfrowe i ochrona materialnego dziedzictwa kulturowego

*Ten stopień umożliwia studentom posiadającym odpowiednie stopnie licencjackie i licencje na uczestnictwo w poszczególnych kursach z programu nauczania bez rejestracji w celu uzyskania pełnego stopnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi międzynarodowymi programami i czekamy na wiadomość od Ciebie!

Funkcje kampusu

  Rankingi

  Hadassah Academic College jest oceniana w różnych kategoriach w Izraelu, na kontynencie europejskim i na całym świecie.

  Ranking krajów

  Ten rodzaj rankingu koncentruje się na wyróżnianiu się instytutu w różnych osiągnięciach akademickich. Hadassah Academic College to 28. miejsce w Izraelu w Europie.

  Ranking wpływu

  Tego typu rankingi są organizowane na podstawie wpływu, jaki instytut wywarł na Izrael. Wpływy te koncentrują się na prezentacji społecznej, ekonomicznej i politycznej wokół społeczności. Hadassah Academic College zajmuje 15707 miejsce na świecie pod względem wpływu, jaki wywiera.

  Ranking otwartości

  Hadassah Academic College zajmuje 6049 miejsce w rankingu otwartych operacji. Ta kategoria koncentruje się na tym, jak Hadassah Academic College otwarcie prowadzi proces akademicki i sprawy w Izraelu na całym świecie.

  Ranking doskonałości

  Hadassah Academic College zajmuje 4370. miejsce w rankingu najlepszych wyników w różnych dziedzinach. Obejmuje to osiągnięcia akademickie, cytaty, referencje i nie tylko.

  Lokalizacje

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  pytania