Keystone logo
Groundschool London

Groundschool London

Groundschool London

Wstęp

O ICARUS Wings Advanced Language Proficiency Training dla załogi lotniczej

ICARUS Wings to innowacyjny zestaw kursów zaawansowanej nauki języka dla całej załogi lotniczej dostarczanej przez profesjonalnych instruktorów w Groundschool London . Trzy kursy zostały połączone przez doświadczonego instruktora ds. Licencji załogi lotniczej, członka międzynarodowego stowarzyszenia angielskiego lotnictwa cywilnego, z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie szkoleń z zakresu lotnictwa angielskiego z głównymi liniami lotniczymi w Europie.

W przeciwieństwie do innych kursów językowych, które są oparte na zajęciach w klasie, kursy te są podzielone na klasy i szkolenia w zakresie najnowocześniejszych symulacji lotu samolotów FTD - Boeing 737-800 i Airbus A320 (od lata). Zaletą tej struktury jest to, że załoga lotnicza może nauczyć się języka używanego w lotnictwie rano, a po południu zastosować ją w praktyce do 10,5 godziny pracy w symulatorze. Ta metoda, oparta na dziesięcioleciach badań nad stosowaną neurofizjologią akwizycji drugiego języka, zwiększy krzywą uczenia się ucznia, dając lepsze ogólne wyniki.

Celem jest, aby do końca kursu piloci byli gotowi do zdania egzaminu językowego ICAO z minimalnym poziomem 4 (operacyjnym). W przypadku personelu pokładowego otrzymają oni ważny certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka zarówno w formacie CEF, jak i Oxford / Cambridge. Piloci otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Trzy kursy przedstawione w ramach ICARUS Wings Advanced Language Proficiency dla załogi lotniczej to:

  • FCL * Nie powiodło się odzyskiwanie egzaminów (znajomość języka)
  • FCL * Przygotowanie do egzaminu (znajomość języka)
  • Angielski dla personelu pokładowego

* Licencjonowanie załogi lotniczej

Dla każdego kursu studenci otrzymają osobistą kopię użytego podręcznika. Piloci otrzymają również egzemplarz "Test Your Aviation English". Wszystkie podręczniki należy do nich.

Lokalizacje

  • London

    Tileman House, 129 Upper Richmond Road, SW15 2TX, London

pytania