Keystone logo
Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Wstęp

Graduate Management Admission Council (GMAC) to globalne, kierowane misją stowarzyszenie wiodących absolwentów szkół biznesu.

Jesteśmy zaangażowani w pracę, którą wykonujesz każdego dnia.

Założony w 1953 r. GMAC aktywnie angażuje się w rozwój sztuki i nauki rekrutacyjnej poprzez zwoływanie i reprezentowanie branży oraz oferowanie najlepszych w swojej klasie produktów i usług dla szkół i studentów.

Jesteśmy właścicielem i administrujemy egzaminem Graduate Management Admission Test ™ (GMAT ™). Zarządzany po raz pierwszy w 1954 roku, dziś korzysta z niego ponad 7 000 programów dla absolwentów na całym świecie, a 9 z 10 nowych rejestracji MBA na całym świecie odbywa się na podstawie wyniku GMAT. * GMAT jest najczęściej stosowanym egzaminem na studia dla absolwentów szkół biznesu, a ponad 200 000 kandydatów co roku przystępuje do egzaminu GMAT.

Nasze inne najważniejsze oceny obejmują egzamin NMAT by GMAC ™, umożliwiający wejście do programów zarządzania absolwentami w Indiach i Południowej Afryce, oraz ocenę wykonawczą, zaprojektowaną specjalnie dla programów Executive MBA na całym świecie.

Rada ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a jej biura znajdują się w Wielkiej Brytanii, Indiach i Hongkongu.

Nasza wizja, misja, cel i wartości: prowadzenie wszystkiego, co robimy

Wizja

Widzimy świat, w którym talent połączony z aspiracją może czerpać korzyści z najlepszej edukacji w szkole biznesu.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań niezbędnych szkołom i kandydatom do wzajemnego odkrywania się i oceny.

Cel, powód

Aby talent nigdy nie został nieodkryty.

Wartości

 • Odwaga: Odważnie podważamy status quo.
 • Kreatywność: przy tym musimy być kreatywni w rozwiązywaniu problemów. Bez odwagi i kreatywności nie pozostaniemy aktualni.
 • Słuchanie: Aby działać z odwagą i kreatywnością, słuchamy rynku i naszych interesariuszy oraz działamy zgodnie z tym, co słyszymy.
 • Współpraca: Działanie wymaga współpracy. Nie możemy zrealizować naszej misji jako jednostki, a nawet jako jedna organizacja.
 • Uczciwość: Przede wszystkim działamy w sposób niezawodny, aby zapewnić uczciwość i uczciwość.

Kierując się tymi wartościami z dnia na dzień, staramy się budować trwałe połączenia w naszej organizacji i społeczności edukacyjnej, zarówno dziś, jak i na przyszłość.

Kodeks etycznego postępowania GMAC potwierdza nasze wartości, naszą misję i wizję oraz potwierdza nasze zobowiązania wobec siebie nawzajem i naszych interesariuszy.

Nasi członkowie wspierają nasze wartości i przestrzegają naszych zasad członkostwa. Jako organizacja cenimy i utrzymujemy silne, kreatywne relacje z organizacjami, których misje odzwierciedlają nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości w kształceniu absolwentów szkół wyższych. Korzystamy również z naszej współpracy z wiodącymi organizacjami szkolnictwa wyższego i technologiami, w tym Pearson VUE, naszymi globalnymi administratorami egzaminów GMAT oraz ACT, Inc., naszym partnerem w opracowywaniu egzaminów GMAT. Te partnerstwa pomagają nam dostarczać niezrównaną wartość naszej społeczności zarządzającej absolwentami.

people, girls, women

Zaleta GMAC

Otwieramy drzwi dla absolwentów programów zarządzania i przyszłych studentów na całym świecie.

W GMAC współpracujemy z Tobą, aby upewnić się, że znajdziesz najlepszych kandydatów do swojego programu.

Ta współpraca wykracza daleko poza naszą sztandarową ofertę, egzamin Graduate Management Admission Test ™ (GMAT ™). Zapewniamy również badania i analizy rynku, narzędzia i programy marketingowe i rekrutacyjne, możliwości rozwoju zawodowego na całym świecie oraz innowacyjne inicjatywy grantowe. Wszystko, co robimy, ma na celu pomóc Ci osiągnąć sukces.

Dlaczego GMAC? Pięć dobrych powodów

 1. Egzamin GMAT jest najczęściej stosowaną oceną do przyjęć na studia dla absolwentów na całym świecie.
  Egzamin GMAT, stworzony przez szkoły zarządzania dla szkół zarządzania i dostępny w 114 krajach, jest tak szeroko stosowany, ponieważ jest najbardziej wiarygodnym predyktorem sukcesu akademickiego w absolwentach studiów zarządzania. Akceptacja wyników egzaminów GMAT zapewnia dostęp do dużej grupy wysoce zdolnych i zaangażowanych potencjalnych studentów.

 2. Nasza inteligencja rynkowa, badania i spostrzeżenia dotyczące zarządzania absolwentami są niezrównane.
  Nasze analizy i dane dotyczące osób testujących GMAT oraz zapotrzebowania na edukację dla absolwentów szkół wyższych informują szkoły i programy na całym świecie. Te ekskluzywne informacje pozwalają śledzić wszystko, od pojawiających się światowych trendów po własne najlepsze perspektywy. Nasze badania, uznawane za ukierunkowane i wiarygodne, są cytowane w wiodących publikacjach informacyjnych, takich jak The Wall Street Journal, Bloomberg BusinessWeek, Financial Times i China Times.

 3. Nasze ukierunkowane narzędzia i programy rekrutacyjne mogą pomóc Ci znaleźć odpowiednich kandydatów.
  Możemy pomóc Ci nawiązywać kontakty, celować w osoby i budować relacje, które prowadzą do potwierdzonych rejestracji. Niezależnie od tego, czy rekrutacja odbywa się precyzyjnie za pośrednictwem bazy danych Graduate Management Admission Search Service ™ (GMASS ™), pomożemy Ci znaleźć najlepiej dopasowanych kandydatów do Twojego programu.

 4. Nasze portfolio narzędzi i usług marketingowych pomoże Ci dotrzeć do najlepszych kandydatów na następną klasę i zrekrutować.
  Nasze oferty marketingowe pozwalają zaprezentować swoją instytucję i programy wszystkim zainteresowanym uzyskaniem stopnia magistra zarządzania. Przedstaw potencjalnym studentom to, co oferujesz, zaproś ich na wydarzenia i poinformuj ich o możliwościach. A jeśli twoja instytucja lub program akceptuje egzamin GMAT, możesz skorzystać z jeszcze większej liczby sposobów na znalezienie cię przez przyszłych studentów, a także na porównanie się z konkurencją i optymalizację marketingu.

 5. Nasze możliwości rozwoju zawodowego pomogą Ci wyostrzyć swoje umiejętności i odnieść sukces w pracy.
  W GMAC rozumiemy, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w swojej karierze, bez względu na to, czy jesteś weteranem rekrutacji, czy dopiero zaczynasz. Oferujemy możliwości na miejscu i w Internecie, aby pomóc Tobie i Twoim pracownikom osiągnąć cele zawodowe, poprawić wyniki w pracy i poszerzyć możliwości nawiązywania kontaktów w globalnej społeczności edukacyjnej dla absolwentów. Prowadzimy również aktualną listę profesjonalnych stanowisk dostępnych w edukacji absolwentów na całym świecie.

Lokalizacje

 • Reston

  PO Box 2969, 20195, Reston

 • London

  PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

  • Hong Kong

   Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

   • Shanghai

    Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

    • Gurugram

     405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

     • London

      BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

      • Concord

       The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

       Programy

       pytania