Keystone logo
Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

Wstęp

Drugi rok z rzędu, Washington Monthly plasuje Golden Gate University School Golden Gate University America's # 1 School for Adult Learners w swoim dorocznym Przewodniku i rankingach.

Specjalista ds. Edukacji od 1901 r

Od ponad 110 lat organizacja non-profit Golden Gate University (GGU) pomaga studentom w osiąganiu celów zawodowych, zapewniając edukację na poziomie licencjackim i magisterskim w zakresie rachunkowości, prawa, podatków, biznesu i dziedzin pokrewnych.

GGU jest czwartym najstarszym prywatnym uniwersytetem non-profit w Kalifornii, obejmującym 3000 studentów i reprezentujących ponad 68 000 absolwentów. Kampus uniwersytetu znajduje się w centrum San Francisco. Oprócz kursów wieczorowych i weekendowych większość kursów i stopni odbywa się w trybie online.

Misja

Golden Gate University przygotowuje osoby do prowadzenia i świadczenia poprzez zapewnianie wysokiej jakości, opartych na praktyce programów edukacyjnych z zakresu rachunkowości, prawa, podatków, biznesu i pokrewnych zawodów - jako instytucja non-profit - w innowacyjnym i wymagającym środowisku edukacyjnym obejmującym profesjonalistów etyka i różnorodność.

Historia

Golden Gate University zaczyna swoją historię od wieczornej serii wykładów rozpoczętych przez YMCA w San Francisco podczas gorączki złota w Kalifornii na początku lat pięćdziesiątych. Już wtedy wykłady koncentrowały się na praktycznych problemach dnia, takich jak testowanie złota i język angielski. Program uniwersytecki pierwszego stopnia rozpoczął się w 1901 roku, wraz z utworzeniem pierwszej wieczorowej szkoły prawniczej w Kalifornii. Oferując zajęcia w nocy, Golden Gate udostępnił zwykłym osobom badania prawne. Czterech uczniów stanowiło pierwszą klasę kończącą szkołę prawniczą. Obecnie Golden Gate University kontynuuje działalność jako pionier edukacji dorosłych w biznesie i zarządzaniu, księgowości, podatkach i prawie. Jak zawsze, GGU kładzie nacisk na praktyczne nauczanie prowadzone przez profesjonalistów praktykujących w tej dziedzinie.

Lokalizacje

  • 536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

pytania