Keystone logo
Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Wstęp

Witamy w Glen Oaks Community College . Cieszymy się, że wybrałeś WOŚP, aby pomóc Ci osiągnąć cele edukacyjne. Znajdziesz niesamowicie oddanych wykładowców i pracowników, którzy zapewnią możliwości edukacyjne i usługi wsparcia, które poprawią twoje całkowite doświadczenie w Glen Oaks.

Możesz wybierać spośród ofert stopni i certyfikatów prowadzących do bezpośredniego zatrudnienia zawodowego lub przeniesienia do instytucji dwu- i czteroletnich. Jako uczelnia akredytowana regionalnie, wszystkie kursy uniwersyteckie są w pełni przenoszone do publicznych i prywatnych szkół wyższych i uniwersytetów.

Uczelnia oferuje wiele udogodnień i usług wsparcia, które uzupełniają naszą ofertę instruktażową. Należą do nich Learning Commons, które obejmuje bibliotekę EJ Shaheen, Centrum Nauczania i Testowania oraz Centrum Nauczania na odległość; Centrum Fitness / Wellness, oferowane zajęcia, w tym lekkoatletyka, Towarzystwo Honorowe Phi Theta Kappa, Towarzystwo Honorowe Technologii Epsilon Pi Tau, kluby zawodowe i towarzyskie, Samorząd Studencki i inne.

Glen Oaks znajduje się w pięknym miejscu pośród wzgórz Sherman Township, centralnie położonego w hrabstwie St. Joseph w stanie Michigan. Obiekty są nowoczesne i dobrze wyposażone w najnowsze technologie i zasoby. Poza bezpośrednią przestrzenią instruktażową znajdują się obszary do nauki, strefa gastronomiczna, atrium, sala gimnastyczna, pomieszczenia socjalne i wyspecjalizowane lokalizacje dla laboratoriów i technologii. Niedawno wybudowane laboratoria pielęgniarskie i zdrowotne nie mają sobie równych pod względem jakości projektowania i środowiska nauczania. Ponadto, jesienią 2017 roku uczelnia otworzyła akademik ze 106 łóżkami.

Organizacja studencka Glen Oaks odzwierciedla różnorodność regionu i wiele indywidualnych celów edukacyjnych. W GOCC będziesz miał okazję nawiązywać przyjaźnie z kolegami z klasy ze wszystkich środowisk i rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobiście.

Lokalizacje

  • Centreville

    Shimmel Road,62249, 49032, Centreville

    pytania