Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Wstęp

Jesteśmy czymś więcej niż biznesem. Nasze liczby to udowodnią.

Od ponad 100 lat Gies College of Business celowo projektuje swoje innowacyjne programy, najnowocześniejszy program nauczania i możliwości uczenia się przez doświadczenie, aby wzmocnić i przygotować uczniów do przekształcania wielkich pomysłów w znaczące działania. Dzieje się tak, gdy uczniowie mają dostęp do innowacyjnych inicjatyw programowych, najlepszych talentów wykładowców, najnowocześniejszych zasobów, dobrej reputacji wśród pracodawców i wyjątkowych możliwości nawiązywania kontaktów.

Dzisiaj wydział Gies przygotowuje ponad 6000 przyszłych liderów biznesu z całego świata do realizacji ich celu i zapewnienia transformacyjnego przywództwa w globalnej gospodarce.

O naszym imieniu

W 2018 roku absolwenci Larry i Beth Gies przekazali swoje imię i niesamowicie wspierający dar w wysokości 150 milionów dolarów dla College'u - kiedy oficjalnie zostaliśmy Gies College of Business. Ta niesamowita okazja wzmacnia naszą podstawową misję polegającą na zapewnianiu doświadczenia edukacyjnego wykraczającego poza biznes.

Jako założyciel, prezes i dyrektor generalny Madison Industries, Larry pyta o coś wyjątkowego o swoich pracownikach, współpracownikach i sobie. Dzięki osobistemu uczeniu się, jak potężne jest łączenie tego, co robi na co dzień, z większym celem, Larry prosi teraz innych, aby „znaleźli powód”.

Dean Jeffrey R. Brown uważa, że nasze „dlaczego” w college'u stało się silniejsze, gdy kilku wyróżniaczy kształtuje się dzięki hojnemu darowi Larry'ego. Po pierwsze, dalej rozwijamy program nauczania poświęcony poszukiwaniu i badaniu innowacji w biznesie. Po drugie, możemy teraz zapewnić jeszcze większy dostęp do zmieniającej życie edukacji biznesowej. Po trzecie, zatrudniamy więcej wykładowców i instalujemy zasoby potrzebne do zainspirowania nowej generacji liderów biznesu.

Programy dla absolwentów w Gies

Bez względu na Twoją ścieżkę kariery, Gies Business ma program dla absolwentów, który zapewnia odpowiednią mieszankę nauki w klasie, praktyki i przywództwa, aby osiągnąć określone cele zawodowe i być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Mamy kompleksowy zestaw programów magisterskich dostarczanych w sposób odpowiadający Twoim potrzebom.

Wszystkie nasze programy - od księgowości po zarządzanie i finanse - oferują możliwość odkrywania różnych funkcji biznesowych, uczenia się krytycznych umiejętności rozwiązywania problemów i zdobywania doświadczenia przywódczego w świecie rzeczywistym. Ukończysz studia przygotowane do wniesienia wartości dodanej od pierwszego dnia kariery, którą zamierzasz zbudować.

Lokalizacje

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

pytania