Keystone logo
Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

Wstęp

Glendale Community College (Glendale, Kalifornia) zostało założone w 1927 roku i przez ten czas oferowało „ponad 85 lat doskonałości edukacyjnej i jakości”. Glendale College, czyli „ GCC ”, jest w pełni akredytowane przez regionalną jednostkę akredytującą „WASC” i przyjmuje 16 000 studentów w trakcie dowolnego semestru. Kolegium ma również aktywny i dynamiczny dział International Student Program - przyjmujący 500 studentów z ponad 50 krajów. GCC ma jeden z najwyższych „wskaźników transferu” do czteroletnich uniwersytetów w kalifornijskim systemie dwuletnich szkół wyższych. System ten jest idealny dla studentów zagranicznych, ponieważ pozwala studentom z wizą F-1 zaoszczędzić czas i pieniądze na programach studiów licencjackich w USA.

46563_GCCADBldg..jpg

Międzynarodowe Biuro Studentów

  • Pełnoetatowy profesjonalny personel z doświadczeniem w podróżowaniu po świecie i wieloma umiejętnościami językowymi.
  • Pełne wsparcie dla przetwarzania rekrutacji, oceny i pomyślnej rejestracji.
  • Pełne wsparcie w zakresie doradztwa akademickiego / rejestracji na zajęcia i doradztwa imigracyjnego. „New Student Orientation” oferował semestry jesienne i wiosenne.
  • Działania programistyczne zarówno na terenie kampusu, jak i poza nim z International Student Club. Active Student Govt. Stowarzyszenie, a także kluby, imprezy i lekkoatletyka.
  • Zakwaterowanie poza kampusem i miejsca dla rodzin goszczących „Homestay”

Szybkie fakty

Akredytacja: w pełni akredytowana instytucja: WASC: Western Association of Schools and Colleges. GCC została założona w 1927 roku i jest jedną z najstarszych uczelni społecznych w Kalifornii. „Ponad 90 lat doskonałości edukacyjnej.

Warunki przyjęcia: transkrypcje i dyplom ukończenia szkoły średniej; minimum 2,0 lub średnia ocen „C”, jeśli przenosisz się bezpośrednio z college'u lub uniwersytetu w USA. Wynik TOEFL minimum 45 na iBT lub wynik zespołu IELTS minimum 4,5 - jeśli angielski nie jest Twoim pierwszym językiem wykładowym. Ponadto oświadczenie pod przysięgą dotyczące wsparcia i wyciąg z konta bankowego oraz jednostronicowy osobisty esej. „Wstęp warunkowy” jest dostępny dla studentów bez egzaminu TOEFL lub IELTS i przenoszących się z programu szkoły językowej.

Kampus i wyposażenie: Malowniczy i nowoczesny kampus o powierzchni 100 akrów i 25 budynków, położony na zboczach „Gór San Rafael” - z widokiem na miasto Glendale i części panoramy Greater Los Angeles i obszar metra. Bardzo bezpieczna podmiejska lokalizacja w idealnym sąsiedztwie mieszkaniowym. Miasto Glendale jest nazywane „Jewel City” w południowej Kalifornii.

Oferowane stopnie naukowe: Associate in Arts (AA), Associate in Science (AS); wraz z krótkoterminowymi programami certyfikacji i kursami kształcenia ogólnego. W sumie 75 oferowanych kierunków akademickich; w pełni przenoszalna na czteroletnie uniwersytety w USA

Numery zapisów: łącznie 15 000 studentów; obejmuje 500 studentów wiz międzynarodowych (w każdym semestrze) z ponad 50 krajów. Najpopularniejsze kraje, które są tradycyjnie reprezentowane to Korea Południowa, Japonia, Chiny, Hongkong, Indonezja, Wietnam, Tajwan, Szwecja, Arabia Saudyjska, Filipiny, Brazylia i Armenia.

Wydział / Personel: Instruktorzy wydziałowi w pełnym i niepełnym wymiarze godzin - którzy uzyskali tytuły magisterskie i doktoranckie w wybranej dyscyplinie. Małe klasy (średnia wielkość klasy od 25 do 30 uczniów), seminaria i nowoczesne laboratoria komputerowe / naukowe.

Zakwaterowanie i „Homestays”: Mieszkania poza kampusem obejmują mieszkania, pensjonaty i amerykańskie rodziny goszczące lub opcje „Homestay” za pośrednictwem Homestay Placement Company - ISP, International Student Placements. Uwaga: mieszkania na terenie kampusu lub akademiki nie są dostępne. W przypadku Homestays skontaktuj się z ISP: [email protected]; Witryna internetowa: www.ISPHomestays.com.

Główne kierunki studiów: 75 kierunków akademickich prowadzących do stopni naukowych. Popularne kierunki studiów to księgowość, projektowanie animacji, sztuka / sztuki piękne, lotnictwo (certyfikat załogi lotniczej); Administracja biznesowa, informatyka / systemy informacyjne, sztuka kulinarna (z zarządzaniem restauracją / hotelem); Taniec, projektowanie graficzne, komunikacja masowa, muzyka, nauki o zdrowiu / pielęgniarstwo, nauki przyrodnicze / fizyczne, teatr i sztuki widowiskowe.

Szybkość transferu na uniwersytety: Glendale Community College tradycyjnie ma jeden z najwyższych „stawek transferu” w kalifornijskim systemie szkół wyższych. Większość studentów Glendale College (po uzyskaniu stopnia Associate Degree i uzyskaniu minimum 60 punktów zaliczenia semestralnego) przenosi się do różnych kampusów obejmujących system California State University (CSU) lub University of California (UC). Ponadto „umowy transferowe” z wieloma instytucjami prywatnymi obejmują Uniwersytet Południowej Kalifornii (USC), Uniwersytet Loyola Marymount, Uniwersytet Pepperdine. & Occidental College - wśród innych instytucji z akredytacją regionalną. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

Programy akademickie

Glendale Community College służy Glendale i okolicom od 1927 r., Zdobywając dobrą reputację dzięki doskonałości akademickiej, która spełnia potrzeby zmieniającego się świata. Jako w pełni akredytowana instytucja, Glendale CC zapewnia ekscytującą różnorodność programów akademickich, zawodowych i krótkoterminowych. College oferuje około 75 kierunków akademickich prowadzących do uzyskania stopnia Associate, wraz z szerokim wyborem kursów pedagogiki ogólnej - umożliwiając studentom spełnienie wymagań na pierwsze dwa lata college'u, a następnie przejście na uniwersytet z pełną pozycją młodszą. Pozwala to studentom z zagranicy zaoszczędzić czas i pieniądze na edukacji w Stanach Zjednoczonych. Studenci zagraniczni w Glendale mogą zorganizować indywidualne spotkania z doradcami akademickimi, którzy doradzą studentom w zakresie ich planu akademickiego, ogólnych umiejętności orientacyjnych potrzebnych do odniesienia sukcesu oraz rejestracji na kurs jako student stacjonarny (12 jednostek w semestrze).

GCC

Lokalizacja i klimat

Glendale Community College znajduje się w City of Glendale, bezpiecznej i podmiejskiej dzielnicy mieszkaniowej, około dziesięciu mil (lub 20 kilometrów) na północny wschód od Los Angeles. Dzięki połączeniu nowoczesności i tradycji, Glendale College oferuje malowniczy kampus na zboczu wzgórza na zboczach gór San Rafael z widokiem na doliny w Glendale i część panoramy Los Angeles. Kampus składa się z 100 akrów i 18 budynków, w tym nowego kompleksu „Centrum Nauki” z Planetarium oraz nowo wyremontowanego Centrum Studenckiego / Księgarni, Kafeterii i Culinary Arts. Inne usługi i udogodnienia obejmują odnowioną bibliotekę, różne laboratoria komputerowe, centrum zdrowia dla studentów, centrum transferowe, centrum matematyczne / naukowe, centrum zaawansowanych technologii, audytorium dla sztuk widowiskowych, wystawy sztuki studenckiej, centrum fitness i bieżnię atletyczną. Miasto Glendale liczy 200 000 mieszkańców. Klimat południowej Kalifornii jest ogólnie umiarkowany i ciepły przez cały rok, ze średnimi temperaturami wahającymi się od 15 ° C w miesiącach zimowych do 35 ° C w lecie.

Międzynarodowe życie studenckie

Wszyscy nowi studenci zagraniczni są zobowiązani do uczęszczania na specjalną orientację przed semestrem jesiennym i wiosennym. Zachęcamy studentów do przybycia na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć semestralnych w celu uzyskania specjalnych porad, przetestowania i zaplanowania kursu akademickiego. Studenci są witani przez Przewodniczącego Kolegium, różnych wydziałów, pracowników, pracowników przyjęć i przedstawicieli ubezpieczeń zdrowotnych. Studenci otrzymują szczegółowe instrukcje i pomoc w procesie rejestracji. Wszystkie odpowiednie przepisy i procedury imigracyjne są szczegółowo wyjaśnione. Testy poziomujące z języka angielskiego są dostępne dla uczniów, którzy nie byli w stanie przystąpić do testu przed orientacją. Informacje o mieszkaniach poza kampusem są udostępniane studentom zainteresowanym mieszkaniem, lokowaniem współlokatorów lub być może mieszkającymi z amerykańską rodziną goszczącą. Międzynarodowa populacja studentów Glendale jest aktywną i integralną częścią społeczności College. Do najważniejszych wydarzeń kulturalnych i społecznych należą Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów związane z samorządem studenckim oraz coroczny „Międzynarodowy Tydzień” na wiosnę - wraz z pokazem mody, muzyką świata, wystawami kulturalnymi, targami kulinarnymi i kolacją taneczną. Biuro Międzynarodowe promuje również różne „wycieczki terenowe” do lokalnych atrakcji w południowej Kalifornii.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

Lokalizacje

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

pytania