Keystone logo
Gateway College

Gateway College

Gateway College

Wstęp

O Gateway College

Gateway College może z dumą oświadczyć, że od 1986 roku szkoli tysiące studentów jako asystent służby zdrowia. Absolwenci Gateway College pracują jako cenni członkowie zespołu opieki zdrowotnej w szpitalach prywatnych i publicznych, opieki długoterminowej, kompleksowej opieki, życie wspierane, niezależne życie, opieka specjalna, placówki opieki paliatywnej, a także agencje pomocy domowej.

Znajdujemy się w centrum pięknego Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, zapewniając łatwy dostęp do lokalnych udogodnień i transportu miejskiego, takich jak Skytrain i główne trasy autobusowe.

Nasze sale lekcyjne zapewniają uczniom inspirujące i wciągające środowisko do nauki. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy i instruktorzy wspierają wszystkich uczniów i są oddani sukcesowi każdego ucznia. W pełni wyposażone nowoczesne laboratoria zapewniają, że studenci Gateway College mogą uczyć się aktualnej wiedzy i umiejętności w praktycznym i wygodnym środowisku.

Jesteśmy dumnymi członkami:

 • PTIB: Oddział prywatnych instytucji szkoleniowych
  • „Wyznaczony oddział prywatnych instytucji szkoleniowych BC
 • BC EQA: British Columbia Education Quality Assurance
 • NACC: National Association of Career Colleges
 • BBB: Better Business Bureau
 • BCCCA: Stowarzyszenie Kolegiów Karier w Kolumbii Brytyjskiej
115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Misja i wizja

Misja

„Misją Gateway College jest zapewnienie potencjalnym i obecnym pracownikom służby zdrowia wysokiej jakości kształcenia i szkolenia. Zobowiązujemy się do ciągłego rozwoju w dziedzinie opieki zdrowotnej i tworzenia partnerstw szkoleniowych w celu spełnienia i przekroczenia standardów branżowych. „

Wizja

Gateway College zostanie uznany za najwyżej sklasyfikowaną uczelnię zawodową w Kanadzie.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Dlaczego Gateway College ?

 • Specjalistyczna instytucja opieki zdrowotnej. Gateway College przeszkolił tysiące asystentów opieki zdrowotnej poprzez wysokiej jakości specjalistyczne kształcenie w zakresie opieki zdrowotnej od 1986 roku.
 • Profesjonalni instruktorzy branżowi. Ucz się od jednego z najlepszych. Wszyscy nasi instruktorzy są pielęgniarkami licencjonowanymi w CRNBC, CRPNBC lub CLPNBC z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich pasją i zaangażowaniem w edukację jest wspieranie następnego pokolenia pracowników opieki zdrowotnej na pierwszej linii, aby stać się wybitnymi profesjonalistami. Ich pozytywne i delikatne podejście sprawia, że są łatwo dostępne w przypadku pytań i dodatkowego wsparcia. Otrzymani wysokiej jakości studenci edukacji w pełni przygotują ich do spełnienia i przekroczenia obecnych standardów branżowych.
 • Indywidualne podejście. Rozumiemy, że nie wszyscy studenci są do siebie podobni. Utrzymujemy mniejszy rozmiar naszej klasy i monitorujemy postępy każdego ucznia w zakresie indywidualnej uwagi, zapewniając odpowiednie wskazówki i wsparcie, aby jak najlepiej dopasować się do ich potrzeb edukacyjnych i pomóc naszym uczniom w osiągnięciu pełnego potencjału edukacyjnego.
 • Pomoc w zatrudnieniu przez całe życie. Zapewniamy pisanie CV / listów motywacyjnych, regularne aktualizacje listy ofert pracy i targi kariery, aby spotkać potencjalnych pracodawców z różnych organizacji w tej dziedzinie wyłącznie dla naszych absolwentów i obecnych studentów. Oznacza to, że dopóki studenci zarejestrują się i pojawią na targach, będą mieli zagwarantowane osobiste spotkanie menedżerów ds. Zatrudnienia i / lub pracodawców. Zazwyczaj za każdym razem organizujemy od 10 do 15 organizacji, uczestnicząc w naszych targach pracy, aby rekrutować naszych wyjątkowo dobrze wyszkolonych studentów i absolwentów.
 • Niedrogie! Płać zaledwie 395 USD miesięcznie, aby rozpocząć Pathway do swojej wymarzonej kariery w opiece zdrowotnej lub ubiegać się o rządową pożyczkę studencką BC.
 • Elastyczny grafik! Oferujemy opcje w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i online z częstymi wejściami. Nie czekaj miesięcy lub lat, aby dołączyć do programu. Z nami będziesz już pracował w terenie, podczas gdy inni nadal będą na liście oczekujących.
 • Wygodna! Ucz się zawsze i wszędzie z dostępem do Internetu, wybierając naszą edukację na odległość.
 • Wysoka stawka za skierowanie! Tysiące naszych szczęśliwych absolwentów poleciło nasze programy swoim przyjaciołom i członkom rodziny, aby podzielić się swoim sukcesem.
 • Szybka ścieżka! Studenci mogą uzyskać dyplom uznany przez Rejestr w ciągu zaledwie 24 tygodni za pośrednictwem naszego asystenta opieki zdrowotnej - Przyspieszonego programu.
115589_pexels-photo-1282308.jpeg

Lokalizacje

 • Vancouver

  702-333 Terminal Avenue, V6A 4C1, Vancouver

  pytania