Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

Wstęp

o nas

FutboLab to firma specjalizująca się w szkoleniu trenerów piłki nożnej na profesjonalnym poziomie.

Nasz projekt narodził się 10 lat temu jako inicjatywa sportowa i przedsiębiorcza, z ręki grupy pasjonatów piłki nożnej, absolwentów w kraju i za granicą w różnych dyscyplinach sportowych. Został stworzony w celu maksymalizacji przygotowania wszystkich członków piłki nożnej: trenerów, zawodników i klubów, zarówno zawodowych, jak i półprofesjonalnych.

Szkoła piłkarska FútbolLab to nowoczesne centrum piłkarskie z uczniami w ponad 30 krajach, którego celem jest specjalizacja trenerów, profesjonalistów piłki nożnej i absolwentów w dziedzinie sportu poprzez różne programy na najwyższym poziomie, w dziedzinie treningu sportowego w piłce nożnej iw organizacjach potrzebnych do zarządzania podmiotami sportowymi lub firmami w wyspecjalizowany sposób.

Poprzez nasze certyfikowane kursy zatwierdzone przez prestiżowe uniwersytety na poziomie krajowym chcemy promować pasję do sportu i piłki nożnej, w szczególności poprzez najlepsze porady i szkolenia z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej metodologii. Oferowanie do 25 kursów online i mieszanych z akredytacją uniwersytecką, obejmujących specjalistów, którzy pracują lub pracowali w najlepszych i najbardziej renomowanych klubach hiszpańskich i międzynarodowych, między innymi w FC Barcelona, RCD Espanyol, Atletico De Madrid, Sevilla, Benfica.

misja

Pomóż osiągnąć maksymalny potencjał i osiągnąć cele dzięki najlepiej przygotowanym profesjonalistom. Zainteresowani dążeniem do doskonałości i maksymalnej wydajności każdego z naszych trenerów, aby pomóc im poprawić taktycznie, technicznie, fizycznie i psychicznie. Twórz i generuj wartość dodaną w ich profesjonalnym i osobistym rozwoju i rozwoju w okresie nauki.

widok

Być uznanym jako wpływowa firma sportowa w dziedzinie nauczania w świecie piłki nożnej, zarówno w kraju, jak i za granicą. Być pionierami poprzez skuteczną i wydajną organizację wysokiej wydajności, która oferuje cenne usługi naszym trenerom. Być wiodącą firmą na świecie i punktem odniesienia dla naszych głównych konkurentów, stale wprowadzając innowacje w zakresie jakości naszych usług.

wartości

Wierzymy w znaczenie sportu, aby wspierać rozwój osobisty i zawodowy naszych trenerów. Dlatego za pośrednictwem FutbolLab chcemy uchwycić wartości, które reprezentują nas najbardziej. Innowacja, profesjonalizm, szkolenie, zaangażowanie i jakość.

Nasza metodologia

FutbolLab jest zaangażowany w najlepsze szkolenia i maksymalizację potencjału trenerów piłki nożnej. Jesteśmy obecnie najlepszą akademią treningową dla trenerów piłki nożnej online w Hiszpanii. Sukces naszej organizacji opiera się na zasadach wysiłku, jedności, zaufania, dyscypliny i rygoru. Te zasady, dodane do zaangażowania naszych pracowników i zwiększenia ciągłej znajomości naszego sportu, pozwalają nam oferować najbardziej kompletne kursy szkoleniowe, aby stać się Total Coach

Jesteśmy do Państwa dyspozycji każdego dnia w roku. Ponadto mamy wirtualny kampus, z którego można wyodrębnić wszystkie informacje. Teoria, specjalistyczne artykuły i filmy są stale aktualizowane, więc nie przegapisz niczego.

Bez względu na potrzeby szkoleniowe, FUTBOLLAB ma rozwiązanie. Począwszy od ideologii holistycznej, opartej na Ogólnej teorii systemów, która obejmuje procesy przygotowania sportowca w sposób globalny, mamy nieskończoną liczbę kursów. Różne obszary wiedzy, które obejmują takie aspekty, jak przygotowanie fizyczne, wykorzystanie psychologii do zarządzania emocjonalnego, przygotowanie szkolenia dla zawodników terenowych i bramkarzy, analiza gry, a nawet zarządzanie i koordynacja podmiotów sportowych są naszymi specjalnościami Z każdego z nich przedstawiamy podział treści w kategoriach Master, Expert i Technician, mając możliwość wyboru między tytułem uniwersyteckim lub własnym tytułem i pozwalając na dostrojenie wyboru treningu.

Uzupełnienie tych sekcji pozwala naszym uczniom być lepszymi trenerami. Jesteśmy dynamicznymi ludźmi, którzy są atutem każdego zespołu. Jesteśmy bardzo dumni z naszego wkładu w rozwój specjalistów, z którymi współpracujemy. Wielu osiągnęło poziom doskonałej wiedzy i praktyki, których nie mogliby osiągnąć bez naszych kursów, nauczycieli i trenerów.

Lokalizacje

  • Barcelona

    Barcelona, Hiszpania

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania