Keystone logo
Furness College Dostęp w pełnym wymiarze godzin do dyplomu uniwersyteckiego ( Pathway uniwersytecka)
Furness College

Dostęp w pełnym wymiarze godzin do dyplomu uniwersyteckiego ( Pathway uniwersytecka)

Barrow-in-Furness, Wielka Brytania

0 Weeks

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Jako student studiów dziennych w tym programie będziesz uczęszczać na zajęcia w College'u przez około 12 godzin tygodniowo przez okres 30 tygodni.

Jednostki poziomu 3 są zaprojektowane tak, aby umożliwić uczniom powrót do nauki. Kursy mają na celu wprowadzenie studentów w tematykę w spokojnym, wspierającym środowisku. Studenci rozumieją tematykę i umiejętności potrzebne do podjęcia studiów. Będziesz zachęcany do korzystania z własnych doświadczeń i wiedzy, aby wnosić wkład w sesje klasowe, a także otrzymasz wskazówki dotyczące poprawy umiejętności uczenia się. Na zajęcia uczęszczają różni studenci, z których wielu może nie uczyć się od jakiegoś czasu. Metody uczenia się będą obejmować dyskusję, pracę w grupach, warsztaty i samouczki.

W opcji Access to HE Diploma będziesz studiować dwa zestawy przedmiotów na poziomie 3.

Obejmują one połączenie dwóch przedmiotów: fizjologii człowieka (ta opcja naukowa będzie potrzebna do przyszłego rozwoju kariery, w tym pielęgniarstwa, położnictwa i innych karier zdrowotnych), socjologii i prawa.

Będziesz uczestniczyć w sumie 5 godzin zajęć w tygodniu (dla każdego z twoich dwóch zestawów przedmiotów) od września do czerwca. Kolejny obowiązkowy zestaw przedmiotów dotyczących umiejętności uczenia się stanowi końcową część kursu. Pomagają ci one w aplikowaniu na uniwersytet i zapewniają umiejętności akademickie niezbędne do odniesienia sukcesu na kursie. Będziesz uczestniczyć w dwugodzinnej sesji umiejętności nauki w tygodniu od września do czerwca.

Ocena jest połączeniem egzaminów i zajęć.

Kurs Access ma dwie kluczowe Pathways :

Pokrewne zawody zdrowotne: ma to na celu zapewnienie Pathway do szkolnictwa wyższego i przyszłej kariery, w tym pielęgniarstwa, położnictwa, fizjoterapii, ratownika medycznego i innych zawodów związanych z opieką zdrowotną.

Nauki społeczne: Studenci mają możliwość studiowania połączenia prawa i socjologii. Popularne ścieżki rozwoju obejmują studia i / lub karierę zawodową w zakresie prawa, przedmiotów humanistycznych, pracy socjalnej, samorządu lokalnego, kryminologii i służby cywilnej.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Adaptacja kognitywnej terapii behawioralnej w celu poprawy dostępu do terapii psychologicznych
    • Exeter, Wielka Brytania
  • Dyplom z wczesnej edukacji
    • Winnipeg, Kanada
  • Certyfikat w dziedzinie odnowy biologicznej i psychologii
    • San José, Kostaryka