Keystone logo
Freie Universität Berlin

Freie Universität Berlin

Freie Universität Berlin

Wstęp

Międzynarodowy Letni i Zimowy Uniwersytet Freie Universität Berlin (FUBiS) to intensywny program akademicki, w ramach którego studenci mogą zdobywać punkty, które mogą być wliczane do stopni naukowych w ich macierzystych instytucjach. Sesje FUBiS trwają od trzech do sześciu tygodni i odbywają się zarówno latem, jak i zimą.

Kursy

Studenci mogą wybierać pomiędzy kursami przedmiotowymi (w większości nauczanymi w języku angielskim) oraz kursami języka i kultury niemieckiej. Oferowanych jest ponad 50 kursów przedmiotowych z zakresu architektury, historii sztuki, polityki, prawa, historii, nauk o mediach, ekonomii, zrównoważonego rozwoju, literatury, filozofii, filmu i muzyki. Dostępne są kursy języka i kultury niemieckiej na pięciu różnych poziomach zaawansowania.

Wycieczki terenowe

Integralną częścią wszystkich naszych kursów są wycieczki terenowe. Ponadto FUBiS oferuje wycieczki takie jak do berlińskiego Reichstagu (siedziby niemieckiego parlamentu) oraz wycieczkę z przewodnikiem po podziemiach Berlina lub jednodniową wycieczkę do Poczdamu.

Lokalizacje

  • Berlin

    Malteserstr. 74-100, 12249, Berlin

    pytania