Keystone logo
European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

Wstęp

Uniwersytet

Międzynarodowy uniwersytet oparty na wielkich ludzkich wartościach, zaangażowany w wiodących przyszłych specjalistów. Doskonały wybór dla edukacji etycznej i kulturalnej.

Kim jesteśmy

Włoski Uniwersytet

Europejski Uniwersytet Rzymski (EUR) jest prywatnym, prawnie uznanym uniwersytetem, który wydaje kwalifikacje akademickie o wartości prawnej. EUR oferuje licencjat z ekonomii i zarządzania przedsiębiorstwem (L-18), nauk i technik psychologicznych (L-24) oraz turystyki i gospodarki gruntami (L-15); Magister ekonomii i zarządzania innowacjami (LM-56) i psychologii (LM-51); Magister jednolitego cyklu prawa (LMG-01) i nauk o edukacji podstawowej (LM-85 bis). Ponadto oferuje doktorat. i szkolenia.

chrześcijanin

Europejski Uniwersytet Rzymski, założony w 2004 r. Przez zgromadzenie zakonne Legionistów Chrystusa, jest częścią wielkiej tradycji Kościoła katolickiego i międzynarodowej sieci uniwersytetów.

Gdzie każdy uczeń jest w sercu innowacyjnego projektu edukacyjnego

Lata poświęcone szkolnictwu wyższemu stanowią ekscytujący i kluczowy moment w życiu: Europejski Uniwersytet Rzymski pomaga młodym studentom wybrać karierę zgodnie z ich celami i aspiracjami. Dzięki temu talent każdego ucznia jest wzmocniony.

Europejski Uniwersytet Rzymski znajduje się w nowoczesnym kampusie. Oferowane kursy charakteryzują się interaktywnym i dynamicznym sposobem nauczania, dzięki czemu studenci mogą nawiązać bezpośrednie relacje z każdym profesorem, co prowadzi do stworzenia autentycznej społeczności akademickiej. Wykłady oferowane w celu zapewnienia wysokiego poziomu uczenia się dzięki bardzo skutecznej metodzie nauczania.

Ponadto, w różnym stopniu, proces uczenia się obejmuje działania związane z odpowiedzialnością społeczną i rozwijanie umiejętności miękkich w celu wzmocnienia pozytywnego nastawienia i zaangażowania w stosunku do innych.

Kształcenie akademickie odbywa się poprzez studia za granicą. Oznacza to pogłębienie umiejętności językowych, poszerzenie tła kulturowego i przeżycie ważnych doświadczeń dla rozwoju ludzkiego i zawodowego.

Europejski Uniwersytet Rzymski pomaga również absolwentom w znalezieniu możliwości pracy poprzez staże, staże i rozmowy kwalifikacyjne.

Dla rozwoju nowego społeczeństwa

Europejski Uniwersytet Rzymski szkoli specjalistów i ludzi o stałych wartościach, świadomych swojego zaangażowania, którzy będą odpowiedzialni za budowanie nowego ducha w celu promowania godności ludzi.

Università Europea di Roma: uczymy ludzi, szkolimy specjalistów.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Kampus

Europejski Uniwersytet Rzymski zbudował swój kampus zgodnie z nowoczesnymi kryteriami architektonicznymi, bez barier, z dużą ilością miejsca do życia i udostępniania: obszary do nauki, biblioteka, obszary rekreacyjne, stołówka, sale lekcyjne dostępne dla studentów, nawet jeśli nie ma wykładów. Kampus do zamieszkania przez cały dzień. Personel dydaktyczny i administracyjny są zawsze dostępni, aby udzielać szybkich odpowiedzi i unikać niepotrzebnych kolejek.

Uniwersytet jest wyposażony w wiele bezpłatnych miejsc parkingowych i jest łatwo dostępny środkami transportu publicznego (10 minut pociągiem od Stazione di San Pietro). Ponadto wszędzie dostępne jest szybkie i bezpłatne WiFi. Bezpieczeństwo i kontrola są ważnym punktem w zarządzaniu uniwersytetem; dedykowana usługa nadzoru jest dostępna 24 godziny na dobę.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Lokalizacje

  • Rome

    Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

    pytania