Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Wstęp

Na początku naszej kariery wszyscy doświadczyliśmy strachu i niepokoju. Wielka niewiadoma świata pracy jest przerażająca i zastraszająca. Ale nie musi tak być.

European Centre for Career Education zostało założone wyłącznie w celu zbudowania pomostu pomiędzy ukończeniem studiów a pierwszymi krokami w karierze zawodowej. Udoskonaliliśmy program skupiający się na umiejętnościach miękkich i twardych w Twoim przedmiocie, nawiązywaniu kontaktów i doświadczeniu stażowym. 3 tygodnie wykładów, warsztatów i wydarzeń z doświadczonymi profesjonalistami, 4 tygodnie gwarantowanego stażu i tydzień na podróż.


Dzięki sześcioletniemu doświadczeniu, ponad 500 firmom partnerskim, 3 auspicjom, rosnącej społeczności uniwersytetów i ponad 1200 wspieranym karierom wierzymy, że jesteśmy na dobrej drodze.

Programy letnie

ECCEDU zostało ustanowione, aby zapewnić długoterminowe rozwiązanie zbyt teoretycznych tendencji edukacji uniwersyteckiej i doradztwa zawodowego. Wypełniamy lukę między wiedzą akademicką naszych studentów a prawdziwym doświadczeniem, opierając się na teoretycznych podstawach uniwersytetów.

Wierzymy, że połączenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych jest niezbędnym warunkiem odniesienia przez studentów sukcesu w przyszłych dziedzinach. Nasze dwumiesięczne programy letnie koncentrują się na prawie, biznesie międzynarodowym, technologiach informatycznych, architekturze i projektowaniu, zrównoważonym rozwoju i inżynierii. Programy składają się z trzech tygodni intensywnych kursów praktycznych i czterech tygodni stażu w jednej z ponad 500 międzynarodowych firm w całej strefie Schengen.

Wykłady i wykładowcy

Każdego lata, przez trzy tygodnie, uczymy naszych studentów praktycznych tematów, które rzadko trafiają do programów akademickich. Tematy te są starannie wybierane, aby mieć pewność, że pozostają aktualne i są omawiane przez aktywnych profesjonalistów, uważanych za ekspertów w swoich dziedzinach. Wśród naszych prelegentów są Radek Špicar (prezes Aspen Institute), Leoš Dvořák (dyrektor ds. cyfryzacji, Valeo), Václav Nekvapil (partner zarządzający, CEC Government Relations), Klára Sommerová (współzałożycielka i liderka (S)právně), Miroslav Černý (koordynator działu własności intelektualnej, ŠKODA AUTO, as), Petra Hrušková (menedżer ds. globalnych operacji TA w Red Hat), Pavlína Louženská (strateg ds. biznesu i innowacji, 2FRESH Praga) i wielu innych.

131377_WM68.jpg

Praktyki ECCEDU

Programy ECCEDU to nie tylko spędzanie czasu w klasie; wręcz przeciwnie. Po trzech tygodniach intensywnych zajęć praktycznych nasi studenci mają możliwość wykorzystania i doskonalenia świeżo nabytej wiedzy poprzez odbycie czterotygodniowego stażu w jednej z czołowych firm w swojej branży.Współpracujemy z takimi firmami jak Siemens, UniCredit Bank, Lego i Coca-Cola; kancelarie prawne, takie jak DLA Piper i Linklaters; i pracowniom, takim jak Jestico+, Whiles Architecture i Chapman Taylor Architects, a także wielu innym, aby zapewnić cenne doświadczenia, umiejętności i know-how.

Wszyscy nasi partnerzy zdają sobie sprawę z ogromnej luki między tradycyjną edukacją a sytuacjami z życia codziennego; dlatego chętnie zgodzili się uczestniczyć w przygotowaniu naszych uczniów do odniesienia sukcesu w przyszłych liderach i uznanych ekspertów w swoich dziedzinach.

131376_WM75.jpg

Stypendia i Finansowanie

KwotaTermin składania wniosków
One full scholarship every year because we care about giving a chance to those who can not afford our programs.2,000 EURFebruary 29, 2024
Social scholarship offers up to 50% off the program fee for eligible applicants. 500 EURFebruary 29, 2024

Lokalizacje

 • Prague

  Prague, Czechy

 • Dubai

  Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

 • Bucharest

  Bucharest, Rumunia

  • 7th Avenue

   7th Avenue, Stany Zjednoczone

  pytania