Keystone logo
European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

Wstęp

Od początku naszej działalności w 1999 r. European Bartender School przekształciła ponad 70 000 uczniów w wysoko wykwalifikowanych barmanów i uwolniła ich na całym świecie. Jako wiodąca na świecie szkoła barmańska, nasze kursy są najbardziej rozwinięte w branży i zostały zaprojektowane przez uznanych ekspertów.

Ale jesteśmy czymś więcej niż tylko szkołą barmańską. EBS to doświadczenie 360 °, które ma sprawić, że staniesz się najlepszym barmanem i osobiście możesz być.

Dzięki naszym kursom otrzymasz niezrównane szkolenie, uznany na całym świecie certyfikat, sieć przyjaciół na całe życie i szansę podróżowania po świecie. Co więcej, otrzymasz wsparcie przed, w trakcie i po zakończeniu kursu, niezależnie od tego, czy wybierzesz miejsce docelowe, czy znajdziesz pracę na całym świecie.

Rozpocznij karierę, która zabierze Cię wszędzie. Dołącz do European Bartender School .

Zdobądź uznawane na świecie kwalifikacje barmańskie

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy największą i najbardziej prestiżową szkołą barmańską na świecie. Przeszkoliliśmy więcej osób niż jakakolwiek inna szkoła barowa, przekształcając ponad 70 000 uczniów w wykwalifikowanych specjalistów. Certyfikat EBS jest uznawany i szanowany przez bary, restauracje i kluby na całym świecie, więc po ukończeniu studiów dostaniesz najlepsze oferty pracy w branży. A dzięki Międzynarodowemu Kursowi Barmańskiemu i Zaawansowanemu Kursowi Barmańskiemu uzyskasz także dożywotni dostęp do naszej platformy internetowej EBS MatchStaff, łączącej Cię z najlepszymi pracodawcami na całym świecie.

Barmaj się po świecie

Z 25 szkołami rozproszonymi na pięciu kontynentach, EBS jest stworzony dla podróżników i poszukiwaczy przygód. Dzięki nam poznasz inną część świata - lub jeśli jesteś lokalny, zupełnie nową stronę swojego rodzinnego miasta. Dzięki naszym kursom będziesz mieć możliwość zaznaczenia rzeczy z listy rzeczy do zrobienia. Podróżować przez świat? ✔️ Zmienić ścieżkę kariery? ✔️ Zrób zupełnie nową grupę przyjaciół? ✔️ Chcemy, abyś poczuł, że teraz nadszedł czas, aby przestać mówić „jeden dzień” i zacząć żyć jak najlepszym życiem.

Dziel się niezapomnianymi przeżyciami z nowymi przyjaciółmi

Od pierwszego dnia będziesz witany w społeczności z otwartymi ramionami. I długo po zakończeniu kursu będziesz nadal jego częścią, korzystając z mnóstwa możliwości kariery i tworzenia sieci. Dzięki studiom i życiu z podwórzami szybko nawiążesz silne przyjaźnie, które będą trwać przez całe życie.

Życie na żywo jako absolwent EBS

Odkryj nowe miejsca

Niezależnie od tego, czy chcesz zamieszkać w Sydney w dolinie, spełnić swoje rajskie rajskie wyspy na Phuket, czy żyć na żywo w Rzymie - mamy 25 miejsc do odkrycia.

Wolność i elastyczność

Po ukończeniu studiów możesz cieszyć się stabilnością, wiedząc, że będziesz w stanie znaleźć pracę, gdziekolwiek skończysz.

Twórz niesamowite wspomnienia

Poznaj zupełnie nową grupę ludzi i zawrzyj przyjaźnie oraz wspomnienia, które będą trwać przez całe życie.

O nas

Założona w 1999 roku

Od 1999 roku rozszerzyliśmy działalność na cały świat i otworzyliśmy ponad 28 szkół barmańskich na 5 kontynentach. W ciągu ostatnich 20 lat ponad 70 000 osób wzięło udział w naszych wyjątkowych kursach, z których wielu osiągnęło niezwykłe osiągnięcia.

Ponad 28 szkół na całym świecie

Mamy szkoły zlokalizowane w 20 krajach w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Australii i Afryce. Proponujemy Ci lokalizacje miast, nadmorskie kurorty, a nawet miejsce na narty w Alpach.

Ponad 7000 osób każdego roku dołącza do naszej rodziny barmańskiej

Jesteśmy największą szkołą barmańską na świecie pod względem liczby uczniów, których kształcimy oraz liczby szkół, które posiadamy na całym świecie. Dlatego nasz certyfikat jest rozpoznawany na całym świecie i jest z czego być dumnym.

Najbardziej rozwinięte na świecie programy barmańskie

Nasze kursy barmańskie są najbardziej zaawansowane w branży i zostały zaprojektowane przez pięciu światowej sławy ekspertów barmańskich. Regularnie odświeżamy nasze kursy, aby mieć pewność, że zawsze zapewniamy naszym studentom najbardziej aktualne praktyki branżowe.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • Paris

  30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • London

  Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Phuket

  Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • New York

  327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Amsterdam

  Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • Cape Town

  40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Stockholm

  Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Rome

  Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Kos

  Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • Sydney

  9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

pytania