Keystone logo
Eureka College

Eureka College

Eureka College

Wstęp

Wykładowcy, studenci i absolwenci Eureka College odnoszą sukcesy, ponieważ kierujemy się wspólnym celem, większym niż nasze indywidualne cele. Wszyscy członkowie Eureka College subskrybują i starają się uczyć, przewodzić i służyć zgodnie z naszą wizją, misją i wartościami.

Naszą wizją jest umożliwienie każdej osobie osiągnięcia pełnego potencjału poprzez celowe programowanie, które koncentruje się na możliwościach uczenia się, usług i przywództwa.

Eureka College , stowarzyszona z Christian Church (Disciples of Christ), jest instytucją zajmującą się sztukami wyzwolonymi i nauką, oferującą profesjonalne programy z naciskiem na sztuki wyzwolone. College istnieje po to, aby kultywować doskonałość w nauce, służbie i przywództwie poprzez wzajemny rozwój intelektu i charakteru, aby umożliwić absolwentom prowadzenie sensownego życia i udanej kariery.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Eureka

    East College Avenue,300, 61530, Eureka

    pytania