Keystone logo
eta College

eta College

eta College

Wstęp

Pasja. Kariera. Droga życia.

eta College jest prywatną uczelnią wyższą i szkołą szkoleniową specjalizującą się w kwalifikacjach prowadzących do zatrudnienia w branży sportowej i fitness.

Kwalifikacje te są rejestrowane w ramach kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego (HEQSF) oraz w ramach pomocniczych kwalifikacji zawodowych. Są one porównywane z najlepszymi międzynarodowymi standardami w sporcie i fitness, co oznacza, że nasi absolwenci są dobrze przygotowani do znalezienia zatrudnienia w Republice Południowej Afryki i na całym świecie.

Tim Mossholder / Pexels

118658_pexels-photo-1080882.jpeg

eta szczyci się tym, że jest liderem w programach edukacyjnych dla branży sportowej i fitness. Jako jednoosobowa szkoła sportowa i fitness, poświęcamy się zapewnianiu dynamicznych programów nauczania, które prowadzą do kwalifikacji porównywalnych na poziomie międzynarodowym.

Nasze programy zawodowe są zatwierdzane przez CATHSSETA, a nasze programy szkolnictwa wyższego są akredytowane przez CHE. Nasze kwalifikacje są zarejestrowane w National Qualifications Framwork (NQF) przez South African Qualifications Authority (SAQA).

Spełniając nasze kryteria akredytacyjne, nasze witryny szkolnictwa wyższego są zarejestrowane w Departamencie Szkolnictwa Wyższego i Szkolenia jako prywatna instytucja szkolnictwa wyższego.

Aby zapewnić, że spełnimy potrzeby sportu i fitness w Republice Południowej Afryki, eta jest również licencjonowanym dostawcą usług w RPA (SRSA).

Nasze kwalifikacje są porównywane z międzynarodowymi najlepszymi praktykami w sporcie i fitness; dzięki temu nasi absolwenci są w stanie znaleźć zatrudnienie w RPA i na całym świecie.

Studenci mogą uczyć się coachingu, fitnessu lub zarządzania sportem.

Istnieje możliwość kontynuowania studiów w pełnym wymiarze godzin , co jest idealne dla absolwentów szkół; studia w niepełnym wymiarze godzin , co jest idealne dla osób, które chcą zmienić karierę lub dowiedzieć się więcej o swojej dziedzinie. Dla tych, którzy chcą elastyczności w swoich badaniach, nauczanie online jest idealnym rozwiązaniem.

Victor Freitas / Pexels

118659_pexels-photo-703016.jpeg

eta wyróżnia się jako specjalistyczna szkoła sportowa i fitness, która całkowicie zanurza uczniów w temacie zarządzania sportem, fitness i sportem. Równoważymy teorię i badania w klasie z praktyczną nauką i doświadczeniem zawodowym.

Nasi studenci zostawiają nas sprawniejszych, silniejszych niż wtedy, gdy zaczęli, i kończą kwalifikacje i są gotowi do pracy.

eta ma dwanaście kampusów. Znajdują się one w Bloemfontein, Botswanie, Kapsztadzie, Durbanie, wschodnim Londynie, George, Johannesburgu, Mauritiusie, Namibii, Port Elizabeth, Pretorii i Stellenbosch.

Zarejestrowane kampusy DHET to BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. Mamy dodatkowe witryny oferujące akredytowane programy CATHSSETA w PLZ, Namibii, Mauritiusie i wkrótce Botswanie.

eta Collegeoferuje dwa tryby dostawy. Możesz albo uczęszczać na zajęcia w kampusie, albo ukończyć kwalifikacje na odległość. Obie oferują naukę za pośrednictwem technologii.

Dlaczego uczenie się twarzą w twarz z eta College ?

eta College Uczenie się twarzą w twarz to sposób dostawy, w którym kończysz studia w kampusie z ułożonym harmonogramem.

Nasze kampusy oferują certyfikaty i dyplomy Fitness, Coaching Science i Sport Management oraz krótkie kursy i specjalizacje.

eta College jest akredytowaną i zarejestrowaną uczelnią wyższą i szkołą szkoleniową specjalizującą się w kwalifikacjach sportowych i fitness. Nasza szkoła jest znana na całym świecie ze swojej metody teoretycznego, praktycznego i opartego na pracy uczenia się, którą nazywamy Całkowitym zanurzeniem . Studenci eta College ciężko się uczą i grają ciężko, a nasz kampus stanowi centralny punkt, w którym to się dzieje. Zapewniamy szereg sal lekcyjnych, praktycznych i rekreacyjnych, aby nasi uczniowie mogli osiągnąć zarówno teoretyczną naukę, jak i praktyczne umiejętności podczas zabawy. Ponadto mamy relacje z dostawcami miejsc pracy, aby zapewnić, że uczniowie są narażeni na naukę, która jest istotna dla ich studiów i zapewnia możliwości zatrudnienia lub rozpoczęcia własnych praktyk.

Snapwire / Pexels

118660_pexels-photo-618612.jpeg

Dlaczego kształcenie na odległość z eta College ?

eta College Distance Learning to sposób dostawy, w którym kończysz studia z domu zgodnie ze zorganizowanym harmonogramem.

Kształcenie na odległość zapewnia naukę online.

Aby odnieść sukces w nauczaniu online / na odległość, musisz być pracowity i samowystarczalny. Ważne jest, aby utrzymywać stały i regularny kontakt z opiekunem, aby mieć pewność, że otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz. Inną ważną częścią eta nauczania na odległość jest komponent uczenia się przez doświadczenie. Wymaga to pracy w terenie, cieniowania, pomocy i uczenia się od innych specjalistów. Istotne jest również, aby mieć adres e-mail i dostęp do komputera i Internetu, ponieważ będzie to potrzebne do badań i do wypełnienia wszystkich zadań.

Lokalizacje

  • Cape Town

    Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch, 8001, Cape Town

pytania