Keystone logo
ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

ESLSCA Business School

Wstęp

„Kierownicy szkoleniowi otwarci na światy, ESLSCA Business School Paris zawsze dążyła do wyposażenia swoich uczniów w solidną wiedzę ogólną i umożliwienia im szybkiego przystosowania się do ich przyszłej roli jako dyrektorów i administratorów biznesowych.

Zdecydowanie skoncentrowana na efektywności uczenia się, ESLSCA Business School Paris rozwijała swoją działalność od ponad 70 lat, aby stać się centrum doskonałości akademickiej, szczególnie w dziedzinie finansów, zarządzania i marketingu. Specjalistyczny program studiów licencjackich lub MBA, stacjonarnych lub zawodowych, szkoła oferuje wiele kursów, z których student może wybierać.

Kładąc nacisk na zrównoważoną pedagogikę między fundamentalną teorią a praktycznym doświadczeniem, ESLSCA Business School Paris ustanowiła zbudowaną progresywność w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Oprócz tych kursów, w zależności od programu, istnieje wiele innowacji, takich jak praca w formacie Lab, która umożliwia zdobywanie doświadczenia w ramach współpracy, Działania badawcze, które inicjują metodologie wykorzystania informacji lub konkretne powiązania z firmami partnerskimi, które opracowują ducha inicjatywy i zapewniają bezpośrednią konfrontację z realiami biznesowymi.

ESLSCA Business School Paris nieustannie słucha świata gospodarczego i jego rozwoju. Chce sprostać wymaganiom różnych odbiorców, studentów, ale także młodych absolwentów i biznesmenów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności lub zmienić kierunek kariery. Oznacza to również, że programy nieustannie poszukują jak najlepszego dopasowania do potrzeb rynku pracy. Trendy konsumenckie, innowacje technologiczne, zmiany geopolityczne, nowe zastosowania cyfryzacji… To wszystko wskaźniki, które znajdują odbicie w nauczaniu szkoły.

ESLSCA Business School Paris może polegać na wiedzy i solidności międzynarodowej grupy Planeta Formation et Universités, która każdego roku zapewnia szkolenia dla ponad 100 000 uczniów za pośrednictwem placówek zlokalizowanych w ponad 15 krajach na całym świecie. To wsparcie gwarantuje wielkie bogactwo kulturowe, które kształtuje w uczniach otwartą wizję otaczającego ich środowiska i w którym znajdują swoje miejsce.

Programy ESLSCA Business School Paris, szeroko otwarte na międzynarodówki i oferowane w sercu Paryża, światowego miasta, które wciąż jest tak atrakcyjne, przyczyniają się do szkolenia liderów jutra, którzy muszą być w stanie zrozumieć świat aby być jej aktorami. efektywnymi.”

Xavier Auzanneau- Dyrektor Zarządzający

Dlaczego warto wybrać ESLSCA?

5 powodów, aby przyjechać i studiować w ESLSCA:

1. Szkolenia zgodne z rynkiem pracy

Nasze szkolenia zostały przemyślane i zbudowane we współpracy z uczestnikami rynku pracy. Nasz wydział tworzą nauczyciele-naukowcy, ale także eksperci ze świata zawodowego. Studiowanie w ESLSCA Business School Paris pozwoli Ci rozpocząć życie zawodowe z umiejętnościami operacyjnymi poszukiwanymi przez duże firmy.

2. Pedagogika szyta na miarę

ESLSCA Business School Paris oferuje bezprecedensową konstrukcję edukacyjną „ESLSCA Learning System”. Oparta na trzech podstawowych filarach metoda ta pozwala uczniom podążać ścieżką doskonałości, dzięki pedagogice pozytywnej oraz licznym narzędziom edukacyjnym i cyfrowym. Ta inżynieria pedagogiczna pozwala studentowi budować karierę zawodową przez cały okres studiów.

3. Nowoczesny kampus

W ESLSCA Business School Paris będziesz ewoluować w naszej nowej siedzibie o powierzchni ponad 8000m2. Nasza szkoła znajduje się na terenie kampusu biznesowego w sercu 19. dzielnicy Paryża, rzut kamieniem od Parc de la Villette.

4. Siła międzynarodowości

Obecnie wśród studentów ESLSCA Business School Paris reprezentowanych jest ponad 50 narodowości. Dodatkowo student ma możliwość wyjazdu na wymianę zagraniczną. Nasza szkoła jest członkiem AACSB, EFMD, CREPUQ i EDUNIVERSAL.

5. Sieć ponad 15 000 absolwentów

ESLSCA Business School Paris może liczyć na siłę swojej sieci dzięki stowarzyszeniu byłych uczniów szkoły, która obecnie liczy ponad 15 000 członków rozsianych po całym świecie. Główną misją Stowarzyszenia Absolwentów ESLSCA jest animowanie społeczności absolwentów i umożliwienie studentom rozszerzenia ich sieci i skorzystania z możliwości kariery.

Statystyka

 • 70 lat doświadczenia
 • 15 000 absolwentów na całym świecie
 • 5000 ofert pracy i praktyk dla studentów
 • 50 uczelni partnerskich
 • + 100 000 studentów
 • 9800 firm partnerskich
 • 15 krajów, w których powstała sieć
 • 114 narodowości

  Rankingi

  Uznanie firm, które wspierają projekt edukacyjny ESLSCA Business School Paris, delegują nauczycieli, zapewniają liczne staże i witają absolwentów w najlepszych warunkach. Wyniki badania wynagrodzeń młodych absolwentów magazynu EXPANSION (kwiecień 2010) są w tym roku ponownie korzystne dla ESLSCA Business School Paris, która zajmuje 28 miejsce na 40 sklasyfikowanych szkół.

  Akredytacje

  Lokalizacje

  • ESLSCA Paris Business School 11 Rue de Cambrai, 75019, Paris

  pytania