Keystone logo
© Mohammed Alhinai
Edinburgh School of Food & Wine (ESFW)

Edinburgh School of Food & Wine (ESFW)

Edinburgh School of Food & Wine (ESFW)

Wstęp

Naucz się gotować z nami

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją karierę, poprawić swoje umiejętności gotowania w domu, czy po prostu zaimponować znajomym, mamy dla Ciebie kurs.

Edynburska Szkoła Żywności i Wina

Założona w 1986 roku, Edinburgh School of Food & Wine ( ESFW ) jest najstarszą niezależną, wielokrotnie nagradzaną szkołą kulinarną w Szkocji.

Jesteśmy otwarci na wszystkie poziomy umiejętności, od nowicjuszy do aspirujących profesjonalistów.

Nasz doświadczony zespół szefów kuchni nauczy Cię umiejętności i technik, które pozwolą Ci przygotować się na „naprawienie” sytuacji.

Oferujemy cieszące się międzynarodowym uznaniem kursy dyplomowe w pełnym wymiarze godzin, a także jednodniowe kursy podstawowe i mistrzowskie, a także bardzo popularne wieczory kulinarne i winiarskie, w tym degustacje szampana.

Szkoła jest w pełni akredytowana przez ICSA i pracujemy nad uzyskaniem pełnej akredytacji SQA.

Uczymy nowych umiejętności i technik i bawmy się razem, ucząc się razem.

Ian PirrieDyrektorIan przejął prowadzenie ESFW w 2008 roku, po udanej karierze w sektorze finansowym. Wnosi szeroką wiedzę biznesową, edukację z branży spożywczej i winiarskiej. Ian regularnie konsultuje się w kwestiach, przed którymi stoi dziś przemysł.Ashley MacmillanGłówny nauczycielAshley jest jednym ze studentów zakwalifikowanych do ESFW . Dołączył do szkoły w 2014 roku, z dużym doświadczeniem szefa kuchni podczas pracy w branży restauracyjnej, a także regularnie pojawia się w telewizji podczas pokazów gotowania na żywo.Aneta BroncelObsługa klientaAneta jest świetną kucharką, która dołączyła do ESFW w 2008 roku i ESFW płynne funkcjonowanie szkoły. Ponadto nadzoruje szkolną działalność zewnętrzną zajmującą się cateringiem.

ESFW)","author_url":"","source":""}" alt="139488_86-20200819-153712-Edinburgh_school_food_wine_042.jpg" />

139488_86-20200819-153712-Edinburgh_school_food_wine_042.jpg

Lokalizacje

  • Edinburgh

    The Coach House Newliston Estate , EH29 9EB, Edinburgh

    pytania