Keystone logo
Englishour

Englishour

Englishour

Wstęp

Witamy w języku angielskim!

W pełni akredytowana szkoła

Ucz się angielskiego szybko!

Z siedzibą w Dublinie City Centre, Englishour oferuje naturalne lekcje języka angielskiego oraz kursy dla osób mówiących innymi językami.

Nasz zespół doświadczonych, profesjonalnych i wykwalifikowanych opiekunów nauczy Cię mówić po angielsku jak tubylec. Z każdą lekcją angielskiego poprawisz swoje zdolności komunikacyjne w mówieniu, pisaniu i słuchaniu.

Język jest uznawany przez ACELS, Akredytację i Koordynację Usług Języka Angielskiego dla Nauczania Języka Angielskiego (ELT).

Englishour jest członkiem Marketing English w Irlandii (MEI).

W centrum zainteresowania anglojęzycznego jest nasze zaangażowanie w nauczanie naturalnego języka mówionego naszych uczniów - angielskiego, tak jak mówi się w języku tubylców, w przeciwieństwie do formalnego języka angielskiego, którego moglibyście się nauczyć w szkole, ale nie miałoby to dużego pożytku w ciągu jednego dnia. z dnia na dzień.

Nasze dwie szkoły znajdują się w pobliżu O'Connell Street w centrum Dublina, rzut kamieniem od Iglicy i GPO, dogodne zarówno dla odwiedzających miasto, jak i dla ludzi pracujących tutaj, którzy chcą poprawić swój angielski. Oferujemy różnorodne zajęcia o różnych porach i poziomach, w tym wieczory i weekendy, a także organizujemy zakwaterowanie i rozrywkę, takie jak wycieczki dla studentów odwiedzających.

Dlaczego angielski?

 • Studenci w języku angielskim uczą się szybko
 • Komunikatywna metodologia oparta na zadaniach
 • Małe klasy
 • Fantastyczna lokalizacja w centrum miasta
 • Darmowe wifi
 • Brak opłaty rejestracyjnej
 • Bezpłatne książki i materiały oraz kawa i herbata
 • Wycieczki bardzo weekendowe do Irlandii

Nasze kursy języka angielskiego

Oferujemy szereg kursów języka angielskiego, aby spełnić Twoje potrzeby i wymagania. Nasi wykładowcy będą ściśle współpracować z Tobą, aby zapewnić Ci spełnienie wysokich standardów języka angielskiego, których potrzebujesz.

Nasza poranna lekcja to intensywny kurs doskonalący umiejętności mówienia, gramatyki, słuchania, czytania i pisania. Nasi doświadczeni nauczyciele poprowadzą Cię w kierunku komunikowania się w dokładny i naturalny sposób.

Klasa popołudniowa tylko 35 € za tydzień! Pełny i urozmaicony kurs, w którym skupienie się na lekcji zawsze przemawia! W tej klasie uczniowie będą uczyć się wielu nowych i ekscytujących słówek, dzięki którym będą mogli wyrazić siebie za pomocą języka docelowego.

Zajęcia wieczorowe. Studiuj dla siebie lub uznanyCambridge lubIELTSexam. Wszystkie książki i materiały są wliczone w cenę. Zajęcia obejmują mówienie, pisanie, słuchanie i poprawność gramatyczną.

Klasa w sobotę. Dla osób zajętych w ciągu tygodnia. W sobotniej lekcji uczymy się angielskich umiejętności komunikacyjnych w przyjaznej atmosferze. Każda sobotnia lekcja to trzy godziny gramatyki, słuchania i oczywiście mówienia!

Englishour zapewnia komfortowe, wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów podczas studiów u nas. Możesz wybrać pobyt u rodziny goszczącej, dzielenie mieszkania z innymi angielskimi studentami lub wysokiej jakości hostel.

Regularnie sprawdzamy wszystkie nasze zakwaterowanie, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo podczas całego kursu.

Lokalizacje

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

Programy

pytania