Keystone logo
emlyon business school

emlyon business school

emlyon business school

Wstęp

Założona w 1872 roku przez Izbę Handlowo-Przemysłową w Lyonie, emlyon business school przyjmuje 9020 studentów 125 narodowości w 6 kampusach na całym świecie (Lyon-Ecully, Saint-Étienne, Szanghaj, Paryż, Bhubaneswar i Bombaj).

emlyon opiera się na wydziale 172 międzynarodowych profesorów i badaczy oraz sieci 190 partnerów akademickich na całym świecie, aby oferować doskonałe programy nauczania, które są otwarte dla całego świata. Szkoła ma społeczność 38 600 absolwentów w 130 krajach.

Jako firma misyjna od lipca 2021 r. racją bytu emlyon jest: „szkolić i wspierać przez całe życie oświecone osoby, które skutecznie przekształcają organizacje w bardziej sprawiedliwe, wspierające i przyjazne dla planety społeczeństwo”. Pedagogika wczesnych twórców ściśle łączy działanie i refleksję. Stawia hybrydyzację umiejętności i odpowiedzialności społecznej w centrum swoich programów szkoleniowych, aby połączyć najlepsze ze światów społeczno-ekonomicznych i akademickich.

Funkcje kampusu

Kampusy i środowiska edukacyjne

Studiując w kampusie emlyon business school , będziesz cieszyć się innowacyjnym środowiskiem życia i pracy. Kampusy szkolne zostały zaprojektowane tak, aby uwzględniały najnowsze metody nauczania i zapewniały najnowocześniejszą technologię, taką jak drukarki 3D, tablice cyfrowe, ściany do pisania i tablice kreatywne. Centrum nauki i laboratorium twórców to doskonałe przykłady.

Kampusy to także przyjazne, relaksujące miejsca, w których można pracować, surfować po Internecie, jeść, bawić się, uczyć, rozmawiać z ludźmi i być kreatywnym. Krótko mówiąc, wszystkie zasoby potrzebne do efektywnej nauki!

Położony w samym sercu sześciohektarowej posiadłości, zaledwie 25 minut od centrum Lyonu, kampus obejmuje ponad 30 000 m² nowoczesnych, połączonych ze sobą budynków.

Kampus azjatycki oferuje obecnie programy studiów za granicą dla studiów licencjackich i magisterskich, programy studiów GEMBA i GDBA, a także programy EDP.

Środowisko do nauki o powierzchni 5500 m2, zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego Gare de Lyon, w pełni wyposażone w najnowsze technologie cyfrowe i ściśle powiązane ze światem biznesu.

Xavier emlyon business school (XEBS), jak została nazwana, oferuje obecnie krótkoterminowe programy certyfikatów online oraz program podwójnego dyplomu z zarządzania branżą sportową.

emlyon business school ma własną przestrzeń roboczą w kampusie St Xavier's College Indo-Gothic, sklasyfikowanym jako zabytek historyczny i zlokalizowanym w centrum Bombaju.

  Wszystkie wydarzenia <span translate="no">emlyon business school</span>

  Rankingi

  • Szanghajski GRAS Globalny ranking przedmiotów akademickich 2022
   • Zarządzanie: 2. miejsce we Francji w przedziale 76-100 (ponad 500 międzynarodowych instytucji).
   • Business Administration: nr 3 we Francji w przedziale 101-150
  • THE Global University Employability Ranking 2021: #38 na świecie i #2 we francuskiej szkole biznesu

  Akredytacje

  Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Lyon

   emlyon business school Lyon-Ecully Campus 23, av. Guy de Collongue , 69134, Lyon

  • Shanghai

   emlyon business school Asian Campus 2F, Global Education Center, East China Normal University N°3663 Zhong Shan North Road , 200062, Shanghai

   • Saint-Étienne

    Cours Fauriel,51, 42009, Saint-Étienne

    pytania