Keystone logo
Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Wstęp

Arabskie College Advanced Edukacji (ECAE) znajduje się specjalny program przygotowania nauczycieli i centrum rozwoju szkoły. ECAE jest Abu Dhabi rząd wykształcenie wyższe instytut związany z Abu Dhabi Rady Edukacji (ADEC). Uczelnia powstała zaoferować licencjackich i Podyplomowe programów, jak również rozwoju zawodowego dla nauczycieli w eksploatacji z zobowiązaniem do odgrywa kluczową rolę w modernizacji kształcenia szkolnego w ZEA i dostarczaniu rozwiązań edukacyjnych badawczych do narodu. Uczelnia oferuje obecnie program Bachelor Degree i wyróżnia się rozległą praktyka i możliwości mentoringu dla swoich studentów. Medium nauczania na ECAE jest angielski. ECAE rozszerza swój program studiów, wprowadzenie nowych programów podyplomowych i rozszerzanie jego możliwości badawczych.

ECAE nadal przygotowuje nową generację nauczycieli z wyższym wykształceniem i liderów edukacji, aby inspirować, Empower i uczyć.

Misja, wizja i cele

Wizja

ECAE będzie College światowej klasy oparte na badaniach, których absolwenci są rozpoznawane jako wychowawcy transformacyjnych w szkołach ZEA i poza nią.

Misja

Wyższa Szkoła przygotuje i ciągłego doskonalenia wybitnych nauczycieli i liderów edukacyjnych do przekazania ambicje społeczne i gospodarcze Abu Zabi i ZEA poprzez badania opartej na badaniach.

celów instytucjonalnych

Renomę doskonałości:

Opracowanie reputację jako cel wyboru dla wysokiej osiągnięcia studentów, którzy chcą stać się nauczycielami w ZEA, a dla wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych wykładowców krajowym i międzynarodowym.

Student ostrości:

Tworzenie środowiska studencie, który sprzyja doskonałości w nauczaniu i uczeniu się, wspierany przez akredytowanego środowisku światowej klasy nauczania i uczenia studentów.

Współpraca:

Tworzenie krajowych i międzynarodowych możliwości współpracy, które zwiększają doświadczenie uczenia się studenta.

Badania:

Tworzenie i wspieranie międzynarodowo uznawany i szanowany kulturę badań; demonstrując przywiązanie do stypendium, innowacji i najlepszych praktyk ze szczególnym uwzględnieniem nauczania i uczenia się w dwujęzycznej kultury.

Community Engagement:

Współdziałanie z zainteresowanymi stronami oraz szersza społeczność zapewnienie ECAE jest cenionym współpracownikiem, a uczestnik, życie ZEA.

Ocena:

Stworzenie Centrum Doskonałości ocenę w ECAE który ustala jasne standardy dla potencjalnych studentów spotkać na studia w Kolegium; Mierzy osiągnięcie uczniów w Emiratu; i stanowi podstawę licencji nauczycieli, zabezpieczonej przez programy rozwoju zawodowego.

Skuteczność instytucjonalne:

Tworzenie zobowiązanie College szerokości do skuteczności instytucjonalnych we wszystkich funkcjach akademickich i administracyjnych.

Lokalizacje

  • Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

pytania